Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy az MSZP, ha...

Az igaz, hogy az MSZP, ha megválasztják akkor el fogja törölni a FIDESZ által létrehozott, egyetemistákat röghöz kötő törvényt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 17:24
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Engem nem nagyon zavarna ez a röghöz kötés, csak legyen itthon megfelelő fizetésű munka, hogy családot alapíthassak. Ebben semmi rossz nincs.
2013. júl. 22. 19:39
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez így van csak tudod ki akar ilyen bérekért dolgozni azokat emelnék meg az álrezsicsökkentés -500 milliárd / év 1 kulcsos adóztatás és a többi baromaság helyett. Meg ennek a kormánynak én biza egy fillért nem adnék.
2013. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
9%
22: Akkor remélem elfogadni sem fogadsz tőlük el egy forintot sem.
2013. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%

De nincs, mivel a politikusaink ilyesmi állításokkal mint pl a röghöz kötés eltörlése simán megnyernek több ezer szavazót, és több ehhez hasonló állításokból szedik össze a kormányzáshoz szükséges szavazatokat.

Ezért nem lesz itt semmi változás, én tényleg megértem azokat akik elhúznak innen és nem is terveznek visszajönni, de akkor legalább azt a pár milliót dobják vissza az államkasszába amit az oktatásukra költöttek az itt elő emberek adójából.

2013. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%
23# Nem. Próbálok tanulásból+ügyességből nem hiába raktam 16 évesen az anyanyelvet angolból szorgalmas leszek aztán egy kis szerencsével be is jöhet az élet, csak ugyanezen tulajdonságokkal Mo-n sokkal nehezebb lenne, főleg úgy, hogy még a kormány sem igyekszik, csak a demagógiát tartja fenn, bár azt legalább jól.
2013. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak abból indulunk ki, hogy Orbánék, amíg ellenzékben voltak, véres szájjal hőzöngtek a tandíj bevezetése ellen, de mihelyst hatalomra kerültek, hirtelen az egyik legszükségesebb intézkedéssé vált a tandíj bevezetése, akkor szerintem ez is akkora hazugság. közelednek a választások, valahogy "csábítani" kell a szavazókat.


Én egyetlen egy politikusnak sem hiszek már. Mind eljátszotta már vagy 6-szor a bizalmát.

2013. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
12%
Nem vezetett be semmiféle tandíjat, csak szigorított a szánalmas/abszurd osztogatást ami eddig volt. Bölcsész/jogi karokon a top10 %-nak, ttk-s karokon a top 50-80%-nak állja az állam az oktatását. Cserébe annyit kér hogy ne hagyd képen miután beléd ölt több millió forintot.
2013. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy mi ez a szánalmas leszavazgatás? Érveljetek, ne leszavazzatok, mert ez nagyon szánalmas így.
2013. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Véllemény nyilvánitás
2013. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva 38%-ra a válaszom? Tényleg teljesen mindegy mit dolgozol, csak adózzál. Csak gratulálni tudok, gondolom a sok okos megint jobban tudja olvasás nélkül mi van a szerződésben, mint én aki aláírtam. Ezért tartunk itt.
2013. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!