Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új tervezet,18 év alatti nem...

Új tervezet,18 év alatti nem mehet be szórakozóhelyre. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 24. 15:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, hogy lesz betartatva, mert a legtöbb helyen eddig is volt ilyen szabály, de hát ugye semmit nem ér. Én is unom, 27 éves létemre némely helyen már öregembernek érzem magam, mert tele van a hely 15-16 éves depiált-bedrogozott gyerekekkel. Mondjuk azt is megkérdezném, ezeknek hol vannak a szüleik?

Jó lenne, ha végre csinálnának ezzel valamit, hogy be is legyen tartva, pl keményebb büntetésekkel talán el lehetne érni, és sűrű razziázásokkal.

2013. júl. 24. 15:41
 12/25 anonim válasza:

Nalunk ugy volt eddig megoldva, hogy volt ket szorakozohely a 18 éven felulieknek, egy a 16even felulieknek, illetve egy a 21even felulieknek. Na most az egyik 18+os bezart, a masik pedig nemregiben a 16even felulieket is beengedte. En most 18vagyok, de mar a 18 es a 16 evesek kozott is akkora a kulonbseg, hogy mi inkabb elmentunk a szorakozohelyrol, mert rossz volt nezni, amit muvelnek. En nem mondom, hogy a 18evesek mar olyan hu de kulturaltan tudnak viselkedni, meg tudjak tartani a merteket, de azert egy 16eves ha vegre beszabadul egy ilyen helyre, rogton o akar lenni a jani, ugyhogy johet a pia, hanyjuk le a tobbieket, r.banckodjunk, stb. Velemenyem szerint a legjobb megoldas volt, amikor volt a korosztalyoknak kulon szorakozohelyuk, es nem zavartuk egymas koreit.

Meggyozodesem hogy az emlitett szorakozohely igy eleg nagy penzosszegtol eshetett el, ugyanis az ismerosi koromben szinte senki nem jar mar oda, a 16-17 eveseket meg nem szolgaljak ki alkohollal, elvileg..

Egyebkent ugyis meg fogja mindenki oldani, mar regota megy, hogy idosebbtol kolcsonkerjuk a szemelyit, stb, szerintem ez sokaig divat marad meg:)

2013. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez jó megoldásnak tűnik!
2013. júl. 24. 15:55
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy Magyarországot ismerem, a gyakorlatban ebből nem lesz semmi.
2013. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Most szórakozóhely alatt amúgy mit értenek?
2013. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Betarthatatlan kb. bááár okos a taktika azt, hogy több házibuli legyen -->

a; több hangoskodás --> több pénzbírság rendőrségi haveroknak csorog

b; több cigit kell NDB-ben venni --> több pénz haveroknak megint


bár gondolom van ebben még több ötlet is

2013. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
fiatalok csábítása az mszp-hez!
2013. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek vele, de rengeteg problémát felvet a tervezet. Mi számít szórakozó helynek? (Itt minden discót átminősítenek valami mássá) Hol fognak bulizni? (így az utcán fognak hangoskodni, bulizni)
2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd biztos bevezetik a Nemzeti Szórakozóhelyeket is, 18 éven aluliakat tilos lesz kiszolgálni.

Pont, mint a ciginél.

2013. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Amúgy se mennék xĐ


De amúgy ez még nem old meg semmit sajnos... 14/F

2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!