Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cigányok tüntetnek a munkáért,...

Cigányok tüntetnek a munkáért, vagy a kekszgyár elővigyázatos?

Figyelt kérdés

[link]


Itt az van, hogy a Detki kekszgyár nem akar felvenni cigányokat, ők meg a munka miatt tüntetnek.


Most akkor kinek van igaza? A cigányoknak, hogy munkát akarnak, de nem kapnak, vagy a kekszgyárnak, hogy elővigyázatosak, hogy nem vesznek fel cigányokat?



Mi a véleményetek erről az esetről, és a videóról?



2013. júl. 24. 15:34
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert van olyan ismerősöm, aki már alkalmazott cigányokat, nem is 1-et, és mind lopott.
2013. júl. 24. 15:36
 2/38 anonim ***** válasza:
50%

Zsindex...LOL


Egyébként meg a kekszgyárnak. Valahogy nemigen tudom elhinni, hogy a kátrányos helyzetűek hirtelen támadt munkakedvükben mennének a gyárba.

2013. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%

Ha lenne cégem én felvennék cigányt, de ráállítanék titokban egy alkalmazottat, hogy fél szemmel mindig figyelje.


Fel lehetne őket venni, de igen fokozott megfigyelés kellene meg sok kamera , fémkapu és egyéb kütyük.

2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem ismerem Detk-et, meg hogy arrafelé milyenek a cigányok (én Nyugat-Dunántúli vagyok, ismerősöm Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei)
2013. júl. 24. 15:39
 5/38 A kérdező kommentje:
A videót elnézve a kekszgyár is azért fel van szerelve, de lehet én látom rosszul.
2013. júl. 24. 15:39
 6/38 anonim ***** válasza:
48%
Èn is ismerek olyan vállakozót, aki cigányokat alkalmaz. és nem lop egyik sem. A kekszgyárnak nincs igaza.
2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Egyébként ezek a cigányok Detkiek vagy Halmajugra? (nem is tudtam, hogy van ilyen falu)
2013. júl. 24. 15:42
 8/38 anonim ***** válasza:
43%

Ez k rva gáz és a legrosszabb, hogy ha nem is kamera előtt, de a cég bevallotta az okot.


Kis részben megértem, mert ahogy az igazgató elmondta a tüntetőknek az ő beszállítói megrendeléseik tűnnének el (saját terméküket Detki logóval hosszú évek óta nem láttam sehol, pedig régen voltak sok helyen), de a megrendelők kilétét kellene beazonosítani és rajtuk leverni a balhét.


Olyan nincs, hogy egyszer azért sír minden magyar, hogy a b üdös c igányok nem dolgoznak, máskor meg teljes természetességgel támogatja azt, hogy keresztbe tegyenek azoknak, akik akarnak és inkább extra kiadások és erőfeszítések árán buszoztatnak máshonnan munkaerőt.


Vagy legyetek nyíltan r asszisták és mondogassátok a gettósítást vagy vegyétek komolyan amit írtok a felzárkózás lehetőségeiről (=munka).


Ha én ugyanezt egy képzettséget nem igénylő gyárral fordítva csinálnám (csak c igányokat, csak zs idókat, csak LMP-szavazókat felvéve), kb. kommandóssorfallal kellene dolgoznom menni, mert az egész gárdabetyárbbik csürhe ott tüntetne hetekig az ajtómnál.

2013. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Dick Esmen ***** válasza:
Mindekettő.
2013. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Dick Esmen ***** válasza:
Javítva:Mindkettő.
2013. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!