Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Bajnai vagy...

Szerintetek Bajnai vagy Mesterházy lesz az összefogott baloldal közös miniszterelnökjelöltje?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Bajnai mert ő egy nagyon jó ember, még a fizetését sem vette fel,hanem szétosztotta, szerintem nagy hiba lenne ha nem ő lenne a miniszterelnök jelölt.
2013. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
35%
Mesterházy bár különösebb jelentősége nem lesz.
2013. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Bajnai
2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
1-es ezt remélem viccből mondtad..amúgy tök mindegy úgyis marad Vitya...
2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

"amúgy tök mindegy úgyis marad Vitya.."


Lehet, sőt valószínű, hogy marad. Ugyanakkor nem mindegy, hogy mennyivel. Számára a 2/3 után egy 51%-os kormányzás szinte felérne a buktával, pláne, ha például a Jobbikkal kellene egyezkednie, hogy koalíciós kormányt alakíthasson...

2013. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha a Jobbikkal kell egyeztetnie, akkor nem fog kormányozni, az garantált, hogy a Zsidesszel nem állnak össze.
2013. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 1-es válaszoló: Persze, hogy nem vette fel a fizetését, mert tellett a libákból.:)


Lelki szemeim előtt látom, hogy a Mercedes-ekbe teszik bele a vörös szegfűt és így mennek a választókhoz.:)


Milyen 51%? 200 helyre max 3 párt jut be, de az is lehet, hogy csak kettő. FIDESZ, Jobbik.


Bajnai, Gyurcsány, Mesterházy most nyírják ki egymást.

2013. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

"Milyen 51%? 200 helyre max 3 párt jut be, de az is lehet, hogy csak kettő. FIDESZ, Jobbik. "


Sőt, lehet, hogy a Fidesz be sem kerül, és mind a 200 képviselő jobbikos lesz, nem? Hiszen a Fidesz veszélyezteti a Jobbik 2/3-át, meg az ország lakossága szinte 100%-ban jobbikos, csak nem tud róla. Egy biztos: a nagyot álmodásban ti jobbikosok változatlanul verhetetlenek vagytok :)))

2013. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves nyolcaska, ezt lepontoztam. Én sem szidtalak téged.:) Nem vagyok Jobbikos!!!!
2013. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!