Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak szüksége...

Magyarországnak szüksége lenne egy Jörg Haider féle politikusra?

Figyelt kérdés
Egy ilyen gondolkodású vezető kitudná vezetni a népet, országot a sötétségből a fényre.

2013. júl. 27. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ő volt a 21. század legnagyobb európai politikusa.

Valódi európai értékrendet képviselt.


Ez a mondás is igaz rá:

"Jó dolog, hogy még vannak ezen a világon állhatatos emberek, akiknek karakterük van, akik a legnagyobb ellenszélben is mindmáig hűek maradtak elveikhez."


Kár, hogy nincs több ilyen ember.

2013. júl. 27. 20:50
 2/14 Dick Esmen ***** válasza:
37%
Nem kell nekünk Haider,van Vonánk...
2013. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Az osztrákok is hamar megszabadultak töle. Ilyen politikusra egyetelen országnak sincs szüksége.
2013. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom nem nagyon hallottál sokat még az osztrák politikáról, csak valamelyik magyar nacionalista újságban olvastál róla.


Ausztriában mindig erős volt az idegenellenesség, különösen erős hajlam a sovinizmusra. A jelenlegi politikai helyzet annak az Ausztriának a gyümölcse, amely a német megszállást örömmel várta. A rengeteg pszichésen sérült ember, akinek ezeket az időszakokat végig kellett élnie, illetve az Ő utódaik számára biztosan enyhítő volt egy ilyen politikus.


De ha engem kérdezel, Magyarországnak nincs szüksége még több gyűlöletterjesztő idegbeteg marhára, van elég saját, minek importálni?

2013. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ausztria nem szabadult meg tőle , hanem Haider lemondott.


Ameddig tartott a politikai pályafutása, egészen addig Ausztria egyik legbefolyásosabb politikusa maradt.

Még most is sok osztrák tiszteli (tapasztalat).


A brüsszeli disznóknak persze nem tetszett Haider, mert hazafias volt.

2013. júl. 27. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

"A brüsszeli disznóknak persze nem tetszett Haider, mert hazafias volt."


Az én szótáramban a hazafias azt jelenti, hogy szereti az országot, az ország népeit, és büszke arra, amit hazájában felépített. Az, aki nem épített fel semmit, mert gyáva és lusta, viszont a szája nagy és gyűlöletbeszédre használja, az nem hazafi, hanem simán egy majom.

2013. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is osztrák származású vagyok.


Nézz csak utána , voltak jó intézkedései.

Abban a tartományban amit ő vezetett, ott javult a közbiztonság, csökkent a bűnözés.

És a "cigány népvándorlás" ellen is intézkedéseket hozott.

2013. júl. 27. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez csak a te megítélésed. Szerintem meg nem jó dolog több tíz-százezer ember viselkedéséért egyetlen embert okolni - akár pozitív, akár negatív színben tünteted is fel.
2013. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem egyetlen emberről van szó.....

A cigányok többsége igen kártékony.

2013. júl. 27. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
4-nél a pont, nagyon ordít a mondanivalódból, hogy Haiderről annyit tudsz, amennyi a kuruttyon egy-két ajnározó cikkben összeollózott neked a 19 éves bölcsészhallgató neonáci cikkíró.
2013. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!