Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesz valamit a...

Miért nem tesz valamit a kormány a cigánybűnözés ellen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Mert hülye és mert ezekkel a nyugati dobermannokkal a közelben nem lehet.


A pártállamban sokkal hatékonyabban harcoltak ellene.

Akkoriban voltak a rendőrségen külön emberek akik a cigánybűnözéssel foglalkoztak.

Kár, hogy megszüntették.


Amit még kár, hogy megszüntettek az a szegregáció.

Volt külön cigány iskola meg volt külön magyar iskola.

Ez így volt helyes.

Több száz évig is csak szegregációval lehetett velük bírni.


Csak, jött ez a liberális csürhe és romba döntöttek mindent.

2013. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert nem cigánybűnözés van, hanem cigány származású bűnözők is vannak! Ahogyan magyarok is! Nem lehet általánosítani! Aki ezt nem érti, avval érdemi vitát nem lehet folytatni!
2013. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

2#


Nem érted mi az a cigánybűnözés.


Tudod olyan is létezik, hogy fiatalkorú bűnözés meg nyugdíjas bűnözés.Ez nem azt jelenti, hogy minden fiatal meg nyugdíjas bűnöző.

Ezek olyan bűntények amelyek főleg rájuk jellemzőek


Cigánybűnözés is létezik, vannak tipikus bűncselekmények amelyeket cigányok követnek el.

Ilyen például az öregezés ,vasúti felső vezeték lopás, színesfém lopás...stb

De, ez nem azt jelenti, hogy minden cigány származású ember bűnöző.

2013. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

"Azért mert nem cigánybűnözés van, hanem cigány származású bűnözők is vannak! Ahogyan magyarok is! Nem lehet általánosítani! Aki ezt nem érti, avval érdemi vitát nem lehet folytatni!"


Ne hazudjál!

Cigánybűnözés van!

2013. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

"hanem cigány származású bűnözők is vannak" :DD

de csak ritkán mi? Ismerősöm pasija börtönőr és mondta hogy többen vannak bent cigányok mint nem cigányok. Ha azt vesszük alapul hogy a népesség 10-12%-át adják akkor inkább így helyes a te mondatod: nem cigány bűnözők is vannak...

2013. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Ahogy előttem is leírták, mert félnek attól, hogy a sok hülye uniós majom mit fog mondani erre. Már szinte látom magam előtt annak a rendkívül visszataszító uniós "jogi biztos" boszorkánynak a fejét, hogy elkezd károgni, miszerint "Magyarországon ilyen cigánygyűlölet folyik, meg ez az antiszemita ország nem megfelelő az európai alapjogoknak" meg millió hasonló szánalmas nyálfröcsögtetés, amivel csak az országot akarja rossz színben feltüntetni, miközben a süket dumájából egy szó nem igaz.

Én csak két dolgot nem értek ebben: egyrészt mi köze van hozzá, hogy milyen döntéseket hoz a magyar állam, és mi joga van ahhoz, hogy egy (állítólag???) független és szabad ország belügyeibe ilyen okádék módon beleavatkozzon és belepofázzon. Másrészt meg azért fizessek be több milliónyi adót minden évben, hogy ezeknek a senkiknek a csillagászati fizetését én rendezzem?! Én már csak abban bízom, hogy annak az amerikai közgazdásznak igaza lesz, és 5 éven belül valóban összeomlik ez a zsarnoki rendszer, mert szerintem nem sok olyan hülye maradt az országban és egész Európában, akik el akarják tűrni ennek a modern kori Nyugati Szovjetuniónak az élősködését a szabad emberek és országok felett!

2013. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Egyet értek. A "cigánybűnözés" egy kriminológiai fogalom. Ez ellen valóban nem sokat tettek eddig a kormányok, és joggal tették fel a kérdést hogy "miért nem"? Erre idejött beböfögni a libbant "toleráns" hogy nincs olyan hogy cigánybűnözés. Gondolom ha egy filmben hallja hogy "olasz maffia" akkor nem háborodik fel ennyire, hogy "nincs olyan hogy olasz maffia legfeljebb pár maffiózónak olasz a származása". Hipokrita.

2013. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6#


Viviane Redingre gondoltál?:)

Én sem csípem ezt a boszorkányt, rendkívül elfogult.

Magát jobboldalinak nevezi, de az MSZP-be is simán felvennék.

Ő az egyik pitbull az EU-ban, aki rendkívül magyargyűlölő, magyarellenes.

2013. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Utolsó: pontosan rá gondoltam. Csak a kedves kis neve nem ugrott be hirtelen :S :@
2013. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Kollektíven bűnözőnek állítja be a cigányokat ez a kifejezés!


Cigány származású bűnözők vannak, de közel sem mindegyikük az!


Bezzeg ha külföldön kollektíven a magyarokat szidják, az nem tetszik sokaknak, de közben ők maguk is egy kalap alá vesznek minden cigányt, a cigánybűnözés kifejezéssel!

2013. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!