Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyeselnéd olyan tévéműsorok...

Helyeselnéd olyan tévéműsorok indítását, óriásplakátok kirakását, amik negatívan tüntetik fel az EU-t, USÁ-t, Japánt és pozitívan Oroszországot, Brazíliát, Kínát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Az EU-t meg USA-t értem, én sem csípem őket.De, mi a baj Japánnal?

Az egyik legjobb ország ,technológiailag a világon a legfejlettebb.Liberális ország ,de olyan , hogy is mondjam , nagyon jó liberális ,egész másképp, mint az EU.


Brazíliában azt sem tudják mi az a Magyarország.

Kínával most is jóban vagyunk.

Oroszországgal sem rossz a viszony.

2013. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen. Viszont szerintem fölösleges. Jó és rossz közt minden magyar ember különbséget tud tenni.
2013. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyaljunk egyet nekik?Semmi értelme, és a felsorolt országokat is fellehet negatívan tüntetni, nem értem miért jók ezek az országok, vagy miért jobbak...pláne az oroszok?!Brazíliában mi a jó?...vagy a kommunista Kínában?
2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Már unalmas,ez volt 40 évig. Elgurult gyógy- bogyód?
2013. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Oroszország több tekintetben is jobb, mint az EU/USA.

Én félig orosz vagyok, voltam nem kevésszer Oroszországban:)


Milyen tekintetben jobbak?

A közösség zártabb, igyekeznek Oroszországot etnikailag megőrizni a jelenlegi formájában.

És ez nem titok.

Eu-ban ilyet, akár kimondani is?Meg is lincselnének érte.


Az ezt ellenző liberálisabb civil szervezeteket pedig ügynökként kezelik, illetve nemzetbiztonság kockázatként állnak hozzájuk.


Életszínvonal tekintetében már elérték azt a szintet ami Magyarországon van ,ahol a nagyszüleim laknak ott még jobb is.


Igen , néha sérülnek az emberi jogok.Na és?

Van munkatábor és tényleges életfogytiglan, főleg a munkatábort hiányolom Magyarországról, elférne itt.


Tény és való, hogy Putyin szereti a hatalmat:),de végül is , volt Oroszországban államcsőd, abból felhozni eddig a szintig nem kis munka.

A hadsereget is megújította, most Oroszország legalább olyan félelmetes, mint a hidegháború idején:)

2013. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Brazíliát és Japánt pont fordítva kéne.


Japánt pozitívan, Brazíliát negatívan.

2013. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt...miért kellene negatívan feltüntetni Japánt, vagy az USÁ-t? Mi bajunk kellene nekünk lenni vele? Az EU-nak meg tagjai is vagyunk, így még hülyébben nézne ki.


Másrészt miért kellene pozitívan Oroszországot, Kínát? Brazíliát meg főleg?


Sőt...miért kellene nekünk bármelyik országot is isteníteni/utálni plakátokon és tv-n át?

2013. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

14:25!


Ezen jót nevettem! Oroszország egy antidemokratikus, az emberi jogokat teljesen figyelmen kívül hagyó rendszer! Az életszínvonal pedig, a nagy városokat leszámítva, a béka segge alatt van!

2013. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

"Ezen jót nevettem! Oroszország egy antidemokratikus, az emberi jogokat teljesen figyelmen kívül hagyó rendszer! Az életszínvonal pedig, a nagy városokat leszámítva, a béka segge alatt van!"


Jártál te már Oroszországban?


Közel nem olyan "antidemokratikus", mint sokan elképzelik.

Páran úgy gondolják, hogy tömegével viszik az embereket a munkatáborba meg a börtönbe.

Ez egy nagy marhaság.


Az emberek nem rettegnek az utcán.


Emberi jogok?

Igen , van munkatábor ,de kell is.Magyarországra is kellene egy az adócsalóknak a jó néhány cigánynak.


Meglátod, Oroszország az lesz 100 év múlva is ,de Franciaország , Nagy Britannia meg akik egykor nagyok voltak és a világot uralták belőlük nem lesz semmi, eltűnnek majd a sötét kátyúban.

2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Oroszországban államcsőd, abból felhozni eddig a szintig nem kis munka.

Annyi bányával gázcsappal nem is olyan nagy valami!Ellenzék nélkül pláne,az van amit kitalálnak,nem ellenzi,(nem merik)és azt mondod az ám a jó?

2013. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!