Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fenyegették már meg eddig...

Fenyegették már meg eddig valaha is Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Értve ez alatt bárminemű, elfogult és feljelenthető fenyegetést, utcán, e-mail-ben, postai levélben, vérrel a palotájának a falára felírva, stb.


Követtek már el ilyen hazafiak Gyurcsány Ferenc ellen?



2013. júl. 31. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy igen.
2013. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Egészen biztos, hogy igen."

És tudsz is erre konkrét példát mondani?!

Illetve tudod igazolni valamivel az állításodat - ha szabad így megkérdeznem?

2013. júl. 31. 02:32
 3/10 A kérdező kommentje:
*ilyen -> ilyet --- bocsánat, a kérdés utolsó mondatába betűhiba csúszott... utólagosan kijavítanám így. ;)
2013. júl. 31. 02:33
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
A fejében a hangok lehet..
2013. júl. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Míg hatalmon volt,ráfogtak egy pisztolyt,de a testőrök topon voltak.Bár szerintem csak gyakorlat,reklám volt.A híradó mutatta és azóta semmi hír felőle. Valamilyen, tömeges megjelenésen volt.
2013. júl. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ún. hazafiak az utóbbi időben már csak röhögnek Gyurcsányon.
2013. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma már csak röhögünk rajta, rosszabb büntetést kapott mint a halál, teljesen megőrült :D
2013. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hazafiak szerintem nem. Nekik más az eszköztáruk, nem fenyegetnek. De egyébként mások fenyegették, sőt 2006 óta bizonyos, hogy folyamatosan fenyegetik. Ezt meg is lehet szokni, egy idő után szórakoztató. Úgy veszem észre, GyF már így van ezzel.
2013. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"rosszabb büntetést kapott mint a halál, teljesen megőrült"


Hahhh! Most nevessek, vagy sírjak?! >(

Közel sem >annyira< rossz büntetés az neki... alap szinten is volt meg már benne valami, de Ő erre a "megőrülésre" csak rájátszik, amennyire csak tud, és ennek nyomán nyeli el még most is a milliókat.


Egy büntetés van csak, ami rosszabb lenne neki, mint a halál - ha azt vennék el tőle, ami az életénél is fontosabb neki : A PÉNZÉT!

2013. júl. 31. 14:34
 10/10 A kérdező kommentje:

"Hazafiak szerintem nem. Nekik más az eszköztáruk, nem fenyegetnek."


Na, mi az?! Tényleg érdekelne! Mert hogy ebből én itt semmit nem látok, és semmit nem is láttam, sem tapasztaltam.

Ámbár a Gyurcsány véfőangyalok szorgoskodását AZT igen. #[

2013. júl. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!