Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, mik azok a...

Baloldaliak, mik azok a dolgok, elvek, nézetek, amiért nem szavaznátok jobboldali pártra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Mert a magyarokat támogatják a jobboldali pártok, én meg utálom a magyarokat, mint a szart.

Ezért szavazok jövőre magyarellenes baloldali pártra.

Még nem döntöttem, h Mszp vagy E2014.

2013. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
nacionalizmus, egyenlőtlenségre való törekvés, populizmus, és lényegtelen most sorolnom, mert "baloldali párt"ra sem szavaznék. ://
2013. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
erőltetett magyarság, egyébként semelyik pártra sem szavaznék
2013. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyenlőtlenség az mindig mindehol van ez egy megtôrhetetlen pártól független dolog!
2013. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

" én meg utálom a magyarokat, mint a

szart."


Hát akkor talán el is kotródhatnál az országból mint ahogy pár hozzád hasonló már elhúzta a csíkot! :)

2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el, h ti magyarok hamarabb elmentek, már most is rajta vagytok!

Majd küldj képeslapot!

2013. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nemzeti jelképek és eszmék populista módon való felhasználása miatt nem szavaznék a jelenlegi nagy jobboldali páerők egyikére sem. Ha jönne egy olyan jobboldali párt amelyik felhagy ezzel, és érti is a dolgát, akkor azt lehet hogy jobban elfogadnám, mint a jelenlegi baloldali pártokat.
2013. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(bocsi: ...pártok egyikére sem...)
2013. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is azért mert hungarofób vagyok, csak kisebbségiekre és hazátlan kozmopolitákra vagyok hajlandó szavazni.
2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!