Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anyaországiak ha erélyiek...

Anyaországiak ha erélyiek lennétek ti melyik erdélyi magyar pártra szavaznátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem követem az ottani politikát, így passz.
2013. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem az RMDSZ-re az fix, húszonhárom év alatt semmit nem értek el.
2013. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erélyi lennék, kizárólag egy erélyes pártra szavaznék!
2013. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én erdélyi vagyok. Ajánljatok nekem valamit kérlek. Hátha ti anyaországiak tudtok valami jót ajánlani ebben a kérdésben. Elég dilemmás dolog ez.
2013. júl. 2. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát most ezt te tudod. A EMNT az mérsékeltebb, MPP meg radikálisabb. Te dönts melyik szimpatikusabb.
2013. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok erdélyi, így nem szólok bele, de ezt várnám el az erdélyiektől is.

Akik ott élnek, azok tudják mi az okos.

2013. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fontosnak tartod, hogy legyen egy magyar párt a román parlamentben, szavazz az RMDSZ-re, ha nem, akkor meg valamelyik baloldali vagy jobboldali pártra, amelyik szimpatikusabb a romániai politikában.
2013. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Román pártra szavaznék és románnak vallanám magam, de ezt nem mondanám el a szüleimnek, nehogy megverjenek.
2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
8-as, de te kretén vagy, neked könnyű.
2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen kedves 8-as válaszoló sokan vannak ezzel így főleg a fele ilyen, fele olyan családokban ahol a gyereke nem igazán tudják hogy most mifélék is valójában. Nagyon sajnálom az ilyeneket.(Ezért fogy a magyar évről évre a határon túl sajnos) Ez is egy opció kedves 8-as, de ha már ilyen skizofrén helyzetbe sodort Trianon az ért én csak megmaradnék magyarnak ha már így cseperedtem, kérlek nézd el ezt "hibámat" nekem.
2013. júl. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!