Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL-ATV és Klub rádió...

Az RTL-ATV és Klub rádió miért működik ennyire együtt?

Figyelt kérdés

Az RTL-en csak a híradót szoktam nézni, és mikor folyt a klub rádió ellen a per arról nap mint nap beszéltek, akkor nemrég az ATV stábjára rátámadtak, azt is leadta az RTL, pedig nem tudom mi közük van egymáshoz.(mikor pedig a HírTV stábjára támadtak rá arról nem beszéltek).

Tehát ezek szerint e három szélsőbaloldali médium szorosan együtt működnek?

Az ATV-re sokan mondják,hogy az nagyon balliberális, de akkor ezek hárman egy kutyák?


2013. júl. 31. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Én azt vettem észre, hogy az RTL és a Class FM vannak nagyon barátian.


Egyébként az A-TV nem nagyon tud együtt működni az RTL-el mert a Jobbikot szidja az A-TV de az RTL 8 vesztes per után majdnem csődbe ment a Jobbikkal szemben így ők már nagyon vissza fogták magukat.


A Klub rádióról nem tudnék véleményt alkotni mert nem ismerem.

2013. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Mert holló a hollónak, zsidó a zsidónak nem vájja ki a szemét.
2013. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Milyen per volt a Klubrádió ELLEN? Ja hogy úgy érted, hogy a fideszes Médiahatóság küzdött ellene...

"Tehát ezek szerint e három szélsőbaloldali médium"

Hajjajj! Te eddig ezt a szennyet nézted?! Olvass egy kis Magyar Nemzetet, nézz egy kis Hír TV-t hogy helyreálljon a lelki egyensúlyod...

2013. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
3-as még mindig az RTL ellen és a Jobbiktól de végülis IQ 60 alatt ez elnézendő...idióta
2013. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, jól érzed magad? :D Az én IQ-m bőven átlag feletti, a tied és a szövegértésed viszont jócskán átlag alatti. Szomorú...

"Az RTL-en csak a híradót szoktam nézni, és mikor folyt A KLUB RÁDIÓ ELLEN A PER arról nap mint nap beszéltek"

2013. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!