Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány embernek tűnt fel eddig,...

Hány embernek tűnt fel eddig, hogy Magyarországon a baloldali pártok a külföldieknek akarják kiszolgáltatni a magyar lakosságot, a Fidesz pedig a saját haveri körének?

Figyelt kérdés
A végeredmény teljesen lényegtelen, a magyar átlagember így is, úgy is pórul jár a végén.

2013. aug. 1. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez minden épeszűnek feltűnt de a lényeg az, hogy a harmadik út kell ide a Jobbik.
2013. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi a tököm? Megszállta ezt az oldalt vmi Jobbik altagozat? Minden 2. kérdés egy jobbik reklám, ha pedig bármilyen kérdés felmerülne, 3 hozzászóláson belül ott tartunk, hogy szavazz a jobbikra.
2013. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is feltűnt.


Lengyelországban nem véletlenül, nem létezik baloldali liberális párt, illetve van, de gyakorlatilag alig van támogatottsága.

Ott két nagy jobboldali párt van.


Érdekes módon Csehországnak is megmaradt az ipara.

A Skoda még mindig Skoda.Gyárt az mindent, mint 34 éve.


Magyarországon van a legrosszabb baloldal ,Európában a legalja.

Abszolút semmi tisztelet ,jó érzés nincs bennük.

2013. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
89%
Feltűnt,de a baloldal is saját haveri körének szolgáltatta ki,mint ahogyan bármelyik párt tenné(igen,a jobbik is).
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
2-es ha Orbánék kampányolnak itt az "Ez az önnők győzelme" szöveggel akkor én miért ne tehetném ugyan ezt :D
2013. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nem elégnek.
2013. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"2-es ha Orbánék kampányolnak itt az "Ez az önnők győzelme" szöveggel akkor én miért ne tehetném ugyan ezt :D"


Hát szerintem Fideszes itt, mint a fehér holló. Inkább csak trollkodásból irnak az emberek "beszólásokat", de rendes Fideszes érvelést ritkán olvasok. Amúgy nyugodtan csinálhatod, csak már kicsit olyan mint a Jobbik székházban Jobbikos szórólapot osztogatni.

2013. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon jó kérdés!

Hogy hány embernek tűnt föl?

Szerintem 428-nak,

de az is lehet, hogy 428,32-nek,

neked melyik szám szimpatikus?

Uramisten, hova keveredtem? jobbikodsok!!!!

2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiféle jobbik ágazat meg reklám nincs itt, eygetlen dolog történik: az emberekne elegük van a kilátástalanságból és az elmúlt 23 évből fenekeestül.

Újat akarnak és ezt pediga Jobbik képviseli.

Ha egy kicsit is kinyílna szemed, te is látdnád hogy ki kicsoda térképen és milyen irányba kell mennie az országnak.

2013. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!