Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy mindegy...

Miért van az, hogy mindegy milyen kormány van hatalmon, és hogyan rombolja Magyarországot valaki mindig a saját érdeke ellenében szavaz a választásokon?

Figyelt kérdés

Utána pedig jön egy másik párt, ami rendkívül egyszerű megoldásokat kínál és az emberek újra bedőlnek neki. Szerintem például a jobbik ugyanazt képviseli mint az mszp és a fidesz, ugyanolyan arrogáns és populista, csak egy kicsit burkoltan zsidózik is mellette.

Ugyanaz a recept 21 22 éve. Jön egy párt, ami ki tudja honnan szerezte a milliárdokat a kampányra és a szervezet kiépítésére, felfest valami rendkívül pozitív jövőképet, amit persze csak ő tud megvalósítani. Igazából senki se kérdezi miként hajtaná ezt végre de

eddig még egyszer se jött be a dolog.

Én például találkoztam olyannal is, aki konkrétan tagadta, hogy egy pártnak szükséges pontosan definiálnia mit akar, és ezt deklarálnia kell. Azzal érvelt, hogy hátaztat uccse tudja megvalósítani, mert valakinek úgyis szúrja majd a szemét. Hogy lehet így gondolkodni? (Vagy nem gondolkodni.)



2012. febr. 9. 00:32
 1/5 A kérdező kommentje:

"valaki mindig a saját érdeke ellenében szavaz a választásokon?"

A valaki helyett inkább a többséget kellett volna írnom.

2012. febr. 9. 00:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajon miért hagytad ki az LMP-t a sorból?
2012. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem például a jobbik

ugyanazt képviseli mint az mszp

és a fidesz"


Ez mekkora baromság, jézusom! Szoktad nézni a jobbikos felszólalásokat, és tisztában vagy vele hogy milyen terveik vannak, és mit képviselnek? Nem hiszem, mert akkor nem írnál ekkora böszmeséget. Ha beállnának a többi bűnöző párt mögé, akkor olyan politikát folytatnának mint most az lmp.

2012. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ez mekkora baromság, jézusom! Szoktad nézni a jobbikos felszólalásokat, és tisztában vagy vele hogy milyen terveik vannak, és mit képviselnek? Nem hiszem, mert akkor nem írnál ekkora böszmeséget. Ha beállnának a többi bűnöző párt mögé, akkor olyan politikát folytatnának mint most az lmp."


Például a fidesz féle szocpolt amit most ötöltek ki abból a 120 milliárdból finanszírozná, amit a roma felzárkóztatásra kaptunk az EU-tól. Ezzel két probléma van, ki akarnak lépni az EU-ból, ráadásul ezek célzott támogatások, tehát ha bent is maradnánk csak kisebbségi integrációs programokra tudnánk felhasználni ezt az összeget. Egyébként olvastam a programjukat, és szoktam nézni a parlamenti felszólalásaikat, de nekem az édes kevés, hogy vegyük el a multitól és adjuk oda a kisvállalkozásoknak meg lendítsük fel a mezőgazdaságot, mert a mikéntje a dolognak nincs kifejtve.

2012. febr. 9. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
első körben a magyar szavazói magatartással van némi probléma! elsőkörben: mindig valaki ellen szavazunk, tehát nem azt nézzük h ez jó lenne nekünk, hanem azt h ami most van ne legyen, tehát ellene! a második, a 2010 es szavazáson, hány ember követelt programfüzetet akármelyiktől is? megnnézte vki egyáltalán h mit akar konkrétan pontosan kidolgozva? egyedül egy pártnak volt ez meg és pdf ben le lehetett tölteni, az pedig az LMP volt...kár h nem raktak oda egy számlálót h ugyan a magyar nép hány %át érdekelte..mert ugye a kocsmában tudunk politizálni és szidni mindenkit! de már megnézni, vagy utána járni az más tészta...
2012. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!