Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Kanadának nem jók, Magyaror...

Ha Kanadának nem jók, Magyarországnak miért jók?

Figyelt kérdés

Kanada kiutasította a romákat miután rájöttek, hogy csak a szociális segélyből élnek, emellett még más károkat is csinálnak.


Magyarország miért nem teszi ezt? "Mi" persze visszafogadjuk ezeket az embereket, vagy a hosszú repülő úttól megváltoznak?


2013. aug. 2. 22:29
1 2
 11/13 rémuralom ***** válasza:
Nem baromi unalmas még ez a kanadázás? Muszáj minden második héten feltenni ezt a kérdést, hogy bezzeg Kanada miért küldhette el őket? Milliószor meg lett már válaszolva: azért, mert Kanadában bevándorlók voltak a cigányok (menekültstátusszal, amit bármikor vissza lehet vonni indoklás terhe mellett), Magyarországon meg születési jogon állampolgárok.
2013. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Halkan megsúgom,miért hazám nekem Magyarország,és a cigányok nagy többségének nem az:mert ahogy a felmenőim is,én is tisztességgel dolgozom,tanulok,végzem állampolgári kötelezettségeimet,és tisztában van vagyok az ország történelmével,földrajzával,sőt,a magyar nyelvet is tökéletesen beszélem,stb,mert jártam iskolába,és nem csak azért,mert tanköteles korú voltam...na,ezért az ÉN hazám Magyarország,és nem a naplopó,gyerekszülésből élősködő,bűnöző tetveké.
2013. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#1. A te verziódat kipróbálta Hitler és Sztálin is. Egyik csak rövidebb, másik hosszabb időn át. Nem jött össze nekik, pedig hidd el, profik voltak a maguk területén.

Kérdező! Olvasd el figyelmesen a kérdésed alatti szöveget. Mintha te írtad volna. Ott a válasz is.

#12. Ha ezek a kritériumok, akkor nekem is hazám. Ebből mintha az következne, hogy állampolgártársak lennénk. Csakhogy ez nekem nem öröm. Mert azért van valami, ami mégis elválaszt. Nagyon. Lehet új kritériumokon (tovább) gondolkodni.

2013. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!