Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tény, hogy azok közül,...

Az tény, hogy azok közül, akik a rendszerváltás óta vezették az országot, még a Fidesz volt a legjobb. Az Mszp csak a hiteleket vette fel (IMF) és eladott mindent amit tudott. Szerintetek is? (lent is)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a Fidesz idején is voltak lopások ( nem most 2010-től, hanem még az MSZP elött) , de szerintem most elég okosan vezetik az országot.

Be kell látni, hogy a Jobbik túl jobb oldali, az MSZP meg..áá hagyjuk. A Fidesz miért rossz?

Szerintem a választási lehetőségek közül ők azok akik jobbak a többinél.

Véleményetekre lennék kiváncsi, mit gondoltok a Fidesz-ről?

Miért rossz? A többiről mi a vélemenyetek?


2013. aug. 4. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Úgye ez most csak kamu, provokatív kérdés?


De ha csak a hiteleket nézzük: A 2-3 % -os IMF hitel az nem kell, mert "kizsákmányoló, gyarmatosító, szemét szervezettől " van, de a devizakötvény (devizahitel )3X-os kamatra az jó az " nemzetien magyar", az hazafias...



Mintha nem ők tiltanák a devizahitelt....

Persze ha az olcsóbbat választották volna akkor talán nem tudtak volna tízmilliárdokért stadionokat építeni, eltőzsdézni az ellopott nyugdíjmegtakarításokat, illetve nem tudták volna kifoszatni az országot, meg a haveroknak átjátszani a milliárdos megrendeléseket, üzleteket.

2013. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés elején azt írod, hogy tény, aztán megkérdezed, hogy ugyanez-e a véleményünk. Most akkor tény, vagy csak a te véleményed?


"Be kell látni, hogy a Jobbik túl jobb oldali"


Be kell látni, hogy a gazdasági "programjuk" erősen szélsőbaloldali. Fogalomzavarban vagy.

2013. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem azért de ha én lennék a kormány párt elnöke, a miniszter elnök akkor nekem először az lenne a fontos, hogy:


1. a nép minél jobban éljen.

2. hogy az ország is kimásszon a mederből.


Miután ez meg volt én is építenék stadiont SŐT még mutyiznék is de legelőször is azt kéne megoldani amit meg kell, a Fidesz jobb, mint az MSZP, de lássuk be, hogy egy olyan pártot amely hitelből tartotta fent a jólétet nem nehéz túl szárnyalni egyértelmű tehát, hogy a Fidesz jobb de a legjobb a Jobbik lesz, akik végre önzetlenül állnak a dolgokhoz a magyarok érdekeit nézve.

2013. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

A szoclibek "megmutatták", hogy kell hitványul kormányozni!

A jelenlegi sem sokkal különb, sokminden nem tetszik abszolút, na mondjuk a Btk. szigorítását azt az egyet díjazom, hogy megvédhetem ami az enyém, és még nem "szegén betörõ" kap kárpótlást, mint ez ahogy a liberók ámokfutása alatt volt.


Igazándiból már egy garnitúrafrissítés kellene ide!

2013. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Azért gondolom nem kell részleteznem mi nem tetszik a jelenlegieknél de a gyengébbek kedvéért felsorolom a legfontosabbakat:

A nyugdíjpénztár dolog.

Trafikok.

Földtörvény, meg még lehetne sorolni.

2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Ezzel mindenki egyetért. Aki az okokat keresi és azokat próbálja megoldani az pontosan tudja, hogy milyen mély válságba tolta az országot az előző kormányzatok, így ne várjunk csodát egyik napról a másikra.

2010ben még azzal riogatott minket, hogy biztos az államcsőd. Ahhoz képest, olyan mintha több pénze lenne az államnak több fejlesztés megy végre, mint az elmúlt 8 évben.

2013. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyértelműen a fidesz a "jobb", hiszen ők csak azt osztották szét a cimborák közt, ami az mszp után még megmaradt.Legutóbb például földeket és trafikokat.Az általuk kitalált adókat ne is említsem, mert nem lenne rá elég alap.

Remélem érezhető, hogy ironikusnak szántam...

Egyforma mind az összes!Koncon marakodó ebek, akiket nem érdekel, hány embert taszítanak még mély szegénységbe, lényeg hogy nekik jusson!

2013. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Mitől lenne a legjobb?


Ugyanolyan, mint az előző Gyurcsány-kormányok. Baloldali populista nyuggerkormány.


Államadósság egy jottányit sem csökkent, a gazdaság az egész ciklus alatt recesszióban, tényleg, mekkora nagy teljesítmény egy kétharmados felhatalmazással rendelkező kormánytól :(

2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon csak baloldali és szélsőbaloldali pártok vannak, siralmas vezetőkkel. A nagy nemzeti, vallási érzelmekre apelláló beszédek nem tesznek egy pártot sem jobboldalivá. Arról lehetne vitatkozni, hogy most melyik jobb a másiknál, csak sajnos nem érdemes, szar az összes!
2013. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"1. a nép minél jobban éljen.

2. hogy az ország is kimásszon a mederből."


Be kéne már végre látni, hogy a fenti kettő sokszor nem összeegyeztethető. Lehet ám adni szarásig, ám ennek akár államcsőd is lehet a vége.


"...a Fidesz jobb, mint az MSZP, de lássuk be, hogy egy olyan pártot amely hitelből tartotta fent a jólétet nem nehéz túl szárnyalni..."

Orbán miért jobb?! Ő nem hitelekből finanszírozza a habzsi-dőzsit, hanem pofátlanul elveszi az egészségügyből és az oktatásból! Ez mennyivel jobb?! Nem tesz hozzá az adóssághoz, nagy ügy! Helyette felfalják a gyerekeink jövőjét. Szerintem a végeredmény ugyanaz!

2013. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!