Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak a baloldaliak...

Miért vannak a baloldaliak aránytalanul felülreprezentálva a netes fórumokon?

Figyelt kérdés

A jobbikosok is felülreprezentáltak, ennek gondolom az az oka, hogy a fiatalok többet használják az internetet.

Fideszesek alig vannak, kb. csak 10%.



2013. aug. 5. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Hallottál a relativitáselméletről? Erre is igaz. Mindenkinek van valami vágya, és azt szeretné, ha mindenütt azt látná. Te is így vagy ezzel. Alulreprezentáltnak érzed fideszeseket, mert azt szeretnéd, ha az ő hangjuk lenne csak hallható. A többié zavar.

Engem például egyáltalán nem zavar, ki mondja. Csak az, mit. Vagy az tetszik. Attól függően, mi hangzik el. A szerzőt csak utána nézem, akkor is, hogy megállapítsam, értelmes, vagy valaki szócsöve.

2013. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
A baloldaliak? Én szinte kizárólag jobbikosokat látok... Ahányszor felmerül például egy olyan kérdés, hogy: "Kire szavaznál 2014-ben?", a válaszolók 90 %-a a Jobbikot írja.
2013. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

"A baloldaliak? Én szinte kizárólag jobbikosokat látok... Ahányszor felmerül például egy olyan kérdés, hogy: "Kire szavaznál 2014-ben?", a válaszolók 90 %-a a Jobbikot írja."


Hol látsz te ilyet?


Az 50 százalékuk sem írja Jobbikot.


Inkább Gordonkát meg a Maszopot lájkolják sokan.

2013. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert a Fideszt csak a gazdagok pártolják. Abból pedig kevés van ezen az oldalon.
2013. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyesek dolgoznak mások, pedig csinálják amihez értenek beszélnek beszélnek beszélnek ...
2013. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


attól függ, mit kérdezel


ugyanis ÁLTALÁBAN a szavazók nem ugyanarról a témáról hajlandók beszélni


nekem az a meglátásom, hogy a három társaság ÁLTALÁBAN a következő felosztásban nyilatkozik:


Jobbik: cigányozás, közbiztonság, zsidózás, baloldal kritizálása, fidesz kritika

baloldal: gazdaság, kormánykritika, fidesz kritika, jobbik kritika

fidesz: baloldal kritika, EU kritika

2013. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A TV-ben meg a Fidesz van aránytalanul felülreprezentálva. Ha azt nézzük, melyik mekkora tömegekhez jut el, akkor szerintem nem kell sajnálni szegény fideszeseket.
2013. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem baj, hogy a baloldaliak szeretnek kommenteket írni, míg például a Fideszesek kevésbé használják ezeket a fórumokat.

Inkább az érdekelne mi lehet ennek az oka?


Egyrészt arra gondolok az idősek jobban ráérnek ilyesmire és ők inkább mszp-sek.

A középkorú, családos emberek, akik kevésbé foglalkoznak ilyesmivel, inkább fideszesek lehetnek.

Másrészt a fontosabb tényező az lehet, hogy inkább a sikertelenebb, frusztrált emberek panaszkodására szolgálnak az ilyen fórumok, ők általában inkább baloldaliak vagy jobbikosok.

2013. aug. 5. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt hiszem, tévesen ítéled meg. Van itt sok fiatal, sőt nagyon fiatal. És a középkorúak hiányát sem érzem. Nem gondolom, hogy a politikai irányultság kor- és vagyonfüggő. Sőt, úgy tűnik, még a szellemi színvonaltól se függ. Ma kevesen döntik ezt el racionális alapon, mert az nem sikk, sőt, lenézett. Ma a politikai irányultság érzelmi alapon valósul meg zömében, azt pedig otthonról, társaságból hozza az ember.
2013. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!