Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűntek a közkutak? Miért...

Hová tűntek a közkutak? Miért csak a cigány telepeken vannak közkutak? Nyugaton is ingyen adják a vizet? Jártam már sok helyen, de még a lakókocsi parkokban is fizetni kellett a vízért (pl: 5 perc zuhanyzásért)

Figyelt kérdés
Most hallottam, hogy már a német média is felkapta a Ózdi közkutak víznyomás csökkentését, ahol úgy írnak róla, mintha elzárták volna azokat. Miért kell ferdíteni?
2013. aug. 5. 16:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%

A kedves németek foglalkozzanak a saját dolgaikkal, vagy ha annyira szeretik a cigányokat akkor tessék, fogadják be őket menekültként.

Akkor majd megtudnák.....

2013. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha ennyire kiakadnak, mert csak percenként 5 liter jön majd, ami szerintem Igy se kevés, akkor csalogassák ezeket a korcsokat oda vIzzel és etessék itassák őket. Nem sajnálkozni, hanem felkarolni kéne nekik, aztán majd mi is kritizálhatjuk őket, mikor már a kisujjuk helyett a karjukat zabálják.
2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is vannak közkutak, pedig nem egy cigánytelepen lakom...
2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nálunk 10 éve leszerelték, ahogy privatizálták a víz közművet ez volt az első lépés.
2013. aug. 5. 16:29
 5/36 anonim ***** válasza:
59%

Közkutak erre is vannak, pedig cigányok nincsenek a környéken, sőt Budapesten is eljöttem pár mellett ma is.

Szóval léteznek ilyenek elég sok felé.


El pedig elzártak tényleg párat és a többiben csökkentették a nyomást.

Voltam falun eleget, hogy tudjam milyen, amikor a vízért ki kell sétálni a kúthoz. Hidd el, annyira nem jó móka, főleg kánikulában, amikor hamar fogy a víz.

2013. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Elég szomorú. A cigánytelepen nullára kéne elzárni a vizet, és az se kapjon aki fizet érte, akkor se ha egy milliárdot. Viszont magyarok kútját nem szabad korlátozni!
2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

"Miért csak a cigány telepeken vannak közkutak? "


Mi Budapesten lakunk és itt is vannak közkútak.

Mondjuk nagyrészt játszótereken, "közkertekben".


"Jártam már sok helyen, de még a lakókocsi parkokban is fizetni kellett a vízért (pl: 5 perc zuhanyzásért)"


A közkút az így néz ki:


[link]


Ezen Te nem tudom, hogy hol akarsz "tusolni" b..ki?


Vagy tudatosan adod elő a h...ét? Kempingekben Mo.-on is kell fizetni!

2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Miért kell mindent kiforgatni? ennyire nem értjük? ennyire nem látjuk a kohéziót?
2013. aug. 5. 16:36
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy Pesten kannákba viszik haza, arra használják amire kell. Megállnak kezet mosnak, isznak pár kortyot, visznek egy kulacsban. Nem napi otthoni felhasználásra fogyasszák. Csökkentsék csak a nyomást, amire használni kell, arra bőven elég.
2013. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én nem mondom, hogy jó móka, de van víz! Elérhető a lakosságnak...

Az is tény, hogy a városomban utóbbi években eltűntek a közkutak, kivéve egy két jól ismert utcát.

A másik zuhany példát azért hoztam fel, mert a vizet sehol se adják ingyen. Különösen igaz ez nyugaton.

Elhiszem sokan élnek nehéz helyzetben, de itt nem arról van szó, hogy megszűnt a víz ellátás, hanem csak csökkent a víznyomás vagyis 20mp helyett most 30 mp-ig kell állni a kút mellett.

Ebből országos botrányt csinálni, kicsit túlzás . Ráadásul nem is csak cigányok érintettek ebben a témában, ezért kiemelni, hogy cigányoknál elzárták a vizet enyhén rasszista.

2013. aug. 5. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!