Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok 2014-ben? Csak...

Kire szavaztok 2014-ben? Csak rendes választ adjatok és megy a +.

Figyelt kérdés

Emiatt nem fogok lepontozni senkit, indoklást vagy a másik párt szidását nem kérem, csupán a párt nevét.

(Voltak már ilyen kérdések, de szeretnék készíteni egy statisztikát.)



2013. aug. 6. 10:10
1 2 3 4 5
 31/46 SSanchez válasza:
Jobbik
2013. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Jobbik, bár biztos vagyok benne hogy nem ők lesznek a befutók. A magyar önmaga ellensége, képtelen kitörni a saját korlátai közül, inkább hagyja magát tovább tépázni a gyűlölt MSZP-Fidesz frontvonal mentén.
2013. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Egyutt esetleg lmp - fidesz es jobbik biztosan nem, utobbi bennem felelmet gerjeszt , mert annyira agressziv.

Sajnos sokan nem ismerik a "nagyvilagot" es azt hiszik az europeerseg az nemzetellenes - szerintem nem az, sot az erdekeinket igy tudjuk jobban kepviselni.

De igenis jo lenne mar egy uj politikusgeneracio (indulatszo:), ebbol a jobbik-lmp szimpatia ertheto.

2013. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
43%
Fidesz
2013. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
61%
FIDESZ
2013. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
43%
FIDESZ!!!!!!!!!!!
2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
54%
Bajnai, esetleg LMP
2013. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Jobbik!
2013. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Jobbik
2013. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Fidesz.


Miért? Mindenki szidta őket, mint a bokrot (megjegyzem sokszor jogosan, mert bőven voltak hibáik és rossz döntéseik) aztán most 2013 végére kiderült, és a külföldi elemzők is elismerik, hogy végre valahára beindult a gazdaság. És mielőtt bárki lepontozna, vagy narancsbirkának gondolna, kérem ne tegye, én csak a szigorú számokat vettem alapul. Jövőre 2-2,6%-os gazdasági növekedés lehet. Szerintem jó irányba mennek a dolgok, viszont tavaly lehet nem ezt válaszoltam volna. Egyértelműen Fidesz! Az MSZP-re sosem szavaznék, a Jobbik szimpatikus még, de nem tudom őket hova tenni, túl sok rasszista szavazójuk van, és nem mindig határolódnak el normálisan. Éltetik Hitlert stb, és semmi következménye, na meg a youtube-on zsidóznak egy nagyot, nekem ez nem szimpatikus!!!! Ettől függetlenül én kedvelem Vona Gábort, egy becsületes, tehetséges politikusnak tartom, aki talán jó vezetőnk lenne! :)

2013. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!