Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz az ózdi polgármest...

Egyetértesz az ózdi polgármesterrel?

Figyelt kérdés

Évi 10 millióba került eddig a cigánytelepen fizetni a közkutakat, és volt kút ahol több mint 1millió liter víz fogyott.


Egyetértesz azzal, hogy aki (a segélyein túl) a vizet ingyen kapja más adójából az csak max ivóvíznek használhassa, ne autómosásra, meg mindenféle locsipocsira?



2013. aug. 6. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem ivóvíznek hordják, tehát megszüntetném. Nálunk a kertet locsolják vele, amit én havonta 6000 forintban kifizetek, ők ingyen használhatják. Éljen a liberalizmus, éljen cigányimádat!
2013. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ez ugyancsak a nemzet meglopása. A cigányok meglopják az államot, meglopják a szomszédot. Semmi következmény nélkül.
2013. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebben a dologban igen, egyet. Bár bem tzdom egyetlen kútról hogyan tud kifojni évi 1Millió liter...
2013. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Jól teszi. Ezeknek joguk van.lassan mindenhez csak a jogvedők elfeledkeznek a kötelességről beszélni. hánynom kell a baloldali/liberálos burzsujoktól akiknek többsége jo ha könyvbol olvasott a cigányságrol. De ugye a konyvben sem azt irják h trogerek,hanem csodás egyéni kulturával rendelező népcsoport..stb. meg a f@.szomat! 114 bruttobol megkapok 74-t, emelett még napi 4 oraba elmegyek mashova is melozni hogy megeljek. Takarodjanak el.ok os dolgozni aztán lesz pénz amibol kifizethetik a sajat vizuket. Én sem lopom (pontositok Én nem lopom) a pénzt. Ezeket el kellene keriteni valahol, minden csaladnak adni 10 zsak buzat/kukoricat vetomagokat meg baromfit,sertest aztan osszak be. Termeljek meg a maguknak valot. Dolgozzanak meg az ételért. Aki nem dogozik ne is egyék!
2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

NEM! És borzasztónak tartom, hogy ennyi érzéketlen ember tapsol most. Jellemzően a díszkeresztényi oldalon, felfogni nem tudom, hogy tudják ezt összeegyeztetni a krisztusi tanításokkal...


1 millió liter? Az annyi, mint 1000 köbméter, egy átlagos háztartás éves vízfogyasztása pedig 102 köbméter egy cikk szerint. Ez nektek a pocsékolás? Ráadásul egy átlagos családban kevesebb gyerek van, illetve a nagyszülők rendszerint nem tartoznak bele.


Nem tudom közületek hányan cipeltetek már saját kézzel vizet ilyen kútból (nem egy ásványvizes palackban), én igen és bizony nem egy leányálom a dolog. Mindezt naponta azért, amiért neked csak ki kell nyitni a csapot.

2013. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
és azért amiért nekem fizetni kell
2013. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Nem, te azért fizetsz, hogy csak a konyháig kelljen elbaktatnod és ott gombnyomással jöjjön a víz.
2013. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, teljes mértékben!
2013. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért fizetek hanem a vízfogyasztásért. Ha azért fizetnék akkor egyszeri költség lenne, hogy bevezetem a vizet majd utána ingyen jönne.
2013. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tegyük rendbe ezt a fizetés dolgot!

Van egy alapdíjja a szolgáltatásnak, amit minden hónapban fizetünk azért, hogy van vezetékes vizünk, és bármikor megnyitjuk a csapot, folyik belőle a víz! Tehát készenléti díj.

És van egy fogyasztási díj, ezt azért fizetjük, mert használtuk is azt a vizet, és annyit amennyit elhasználtunk!

Így áll össze a vízszámla!


És az ózdi cigányok egyiket sem fizetik....

2013. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!