Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnaiék miért gondolják hogy...

Bajnaiék miért gondolják hogy Mesterházyéknak kéne alájuk rendelődni, amikor ők vannak kevesebben? Hol van itt a többség irányít, demokrata elve?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a farok csóválja a kutyát.

Régen az Szdsz törpe párt irányított amikor önmagukban semmik sem voltak.

Most megint miért rágja magát a baloldal hogy Mesternek kéne feladnia a helyzetét és átadni Bajnainak, de nem értem hogy mit gondol utóbbi magáról, amikor önmagában nem sokat érnek. Nekem úgy tűnne logikusnak hogy a kisebb alárendelődik a nagyobbnak, de nekik valamilyen kicsavart logika alapján azt gondolják hogy a világ körülöttük forog, és még akkor is nekik kell irányítani amikor összességében rájuk szavaztak a legkevesebben.

És ez eléggé antidemokratikus hogy egy kis párt mondja meg végül hogy mi legyen, egy olyan kis párt, akinél akármelyik jobb oldali párt erősebb, ami igazságtalan mert még őket is többen támogatnák. Még őket is többen akarnák mint a törpét.

Egyébként jól vettem ki hogy a baloldali egykori szdsz-es zsidók vannak most Bajnai mögött?

Mert szerintem Mesterházy nem zsidó, ő képviseli a nem zsidó Mszp-t, és én úgy látom hogy szokás szerint a zsidó részleg akarja megmondani hogy mi legyen, annak ellenére hogy a számuk nem indokolná ezt.

Ezért is örültem hogy kiváltak a Mszp-ből mert az akarnokúságukkal szétverik a pártot.

Miért gondolják hogy körülöttük forog a világ, és mindenki nekik kéne hogy engedelmeskedjen holott a létszámuk ezt egyáltalán nem indokolná?

Azt még senki nem mondta nekik, hogy mivel ők a kisebbek ezért talán nekik kéne Mester alá beállni?

Mert ezzel az egoizmusukkal meg kifordított logikájukkal csak annyit érnek el hogy egyik sem fog hatalomra kerülni.

Nem is értem a Farkasházyt (vagy valaki az ő rendezvényén) hogy hogy mondhat ilyet hogy Mester adja meg magát Bajnainak a hatalomra jutás érdekében.

Könyörgöm egy elvileg tanult demokrata hogy mondhat ilyet?

Demokrácia a többség akarata, erre ő mégis azt mondja hogy egy kisebbség (az Mszp zsidó része) irányítson, és a többség alkalmazkodjon a kisebbséghez?

Megmondom őszintén meg is érdemlik ha veszítenek, mert OV legalább egységben tudja tartani a sajátjait, valamit jobban tudhat.



2013. aug. 6. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szdsz örökség ...
2013. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a Bajnai féle párt az újabb, frissebb, akik önmagukban épp erősödnek és most leginkább az MSZP az akinek be kell adni a derekát, ha akar valamit.
2013. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként jól vettem ki hogy a baloldali egykori szdsz-es zsidók vannak most Bajnai mögött?"


Nem...

De kicsit kezd már unalmas lenni, hogy naponta több kérdés is születik csak azért, hogy páran zsidózzanak vagy cigányozzanak egyet.

2013. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
100%
Mert az MSZP-t többen utálják? :D
2013. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert népszerűbb és több esélye van talán Bajnainak. Csak a min. elnököt akarják adni.
2013. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért lenne? A jobbosok is csak Bajnait támadják, Mesterbe nem tudnak belekötni, mert még nem volt felelős helyzetben.

És nekem Mester szimpatikusabb, mert azért lássuk be Bajnai ügyei valóban megérnének egy kivizsgálást, és inkább olyan legyen a vezetőjük, akibe nem lehetne belekötni.

2013. aug. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!