Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szavazat miatt a romáknak...

A szavazat miatt a romáknak már mindent lehet? Mi lesz a magyarokkal? Egy felháborító levél itt!

Figyelt kérdés

Idézet:

Magyaroknak 4000 - cigányoknak ingyenes a Selyemréti strand (Miskolc)


(Olvasónk leveléből)


Nem is tudom, hol kezdjem: először is SZIASZTOK!


Nem vagyok egy "szónok"-típus, ezt nézzétek el nekem, de ezt nem tudom magamban tartani...


Elindultunk lelkesen a Selyemréti Strandra. Nem igazán vagyunk a strand hívei, de autó hiányában nem tudunk tópartra menni, így kénytelenek voltunk beérni azzal a fürdőhellyel, amit szépen felújítottak, hiszen nagyon meleg van. Igen, tényleg szépen felújították, nagyon tetszett ELSŐRE. Letelepedtünk... Aztán lassan minden irányban "emberhegyeket" véltünk felfedezni... Ezek a "halmok" nem foglaltak magukban 15 főnél kevesebbet... Rácsodálkoztunk, hogy ha ennyire hátrányos helyzetűek, vajon miből engedhetik meg maguknak, hiszen nekünk rendesen számolni kellett, mit, miből, hogyan oldunk meg.


Vittük a szendvicskéket, szörpöt, stb. Na, nekik nem igazán kell számolni (ahogyan észrevettük), ugyanis volt ott minden: lavór rántott hús, kóla, fagyi... és sorolhatnám. Csak egy dolog nem: FÜRDŐRUHA!!! Igen, ők fürödhetnek ruhástól, pelenka nem kell a kicsinek, de "óberkodni", keménykedni lehet, de ha rájuk nézel, akkor már azt nézik, hogy Te mi a fenét bámulsz???????? Szóval BÁRMIT MEGTEHETNEK, HISZEN ŐK HÁTRÁNYOS HELYZETŰEK. Mindegy, elfogadtuk, hiszen sokan voltak, a gyerekek miatt... Mindenki meg van botránkozva, de beletörődnek, mert nekünk már lassan KUSS VAN! Boldogan elheverésztek, hol ez ment a medencébe, hol az, persze jutott belőlük minden medencébe minimum 3-4...egy kupacba ritkán láttam őket. Aztán el kezdtek készülődni...


Addig is volt ordítozás, "GYEREKNEVELÉS" látványosan, de ez volt az igazi. Kb. 20-30-an összejöttek (és csak 1 "családról" beszélek), és kezdődött a PARÁDÉ... Szerintem ezt felesleges részleteznem, hiszen tudja mindenki, ez is milyen szépen zajlik náluk. És végül levonultak a színről. Aztán a következő család, meg még 1, és még 1!!! Sosem voltam ennyire vehemens velük szembe, de ez egyszerűen szomorú, felháborító, VÉRLÁZÍTÓÓÓ!!! MIÉRT?! Biztonsági őr is van... Amíg ott voltunk, 3-szor engedték le a bébimedencét... Elindultunk hazafelé, és persze a villamos-megállóban is ott voltak. Érdekes módon, mikor meglátták az ellenőrt, a "fél megálló" nem szállt fel... Vajon miért??? Nem bírtam megállni, és megjegyeztem a magam csendességében, hogy "akkor a strandra hogyan, miből?"...


Erre megjegyezte egy hölgy, hogy volt Ő is, de többet soha. Kiderült, hogy TELJESEN INGYEN JÁRHATNAK A STRANDRA!!! Mi 4 EZERÉRT MENTÜNK BE!!! Ezután megindult a beszélgetés, és kiderült, hogy Lyukóban, ha 3 gyereket összeszednek (ami valljuk be: nem nehéz), akkor jöhetnek-mehetnek... Ezt drága polgármesterünk is lenyilatkozta, úgyhogy innentől kezdve egyértelmű, hogy mire megy ki a játék. Jönnek a választások, és ŐK NAGYON SOKAN VANNAK : nekik a számlákat sem kell fizetni.........


Próbáltam megérteni, de már arra sem vagyok hajlandó, hogy egyáltalán meg akarjam érteni, mert ez már nekünk MEGALÁZÓ. Mióta halljuk ezt: ELFOGADÁS, BEILLESZKEDÉS... Én konyhán dolgozok, ami nem könnyű, persze nem kifejezetten csak engem érint... bármilyen munkáról legyen szó...de csináljuk, mert ez az élet rendje. Nekünk!!!! Nekik az, hogy mi rájuk dolgozzunk, és csodásan eléldegélnek, és szaporodnak. Hiszen a "nagy ember" megbíztatta őket: SZÜLJETEK EMBEREK!!! Ami a legszomorúbb: ŐK EZT NAGYON JÓL TUDJÁK, ÉS KI IS HASZNÁLJÁK.


Én csak remélni merem, hogy jövőre MINDENKI elgondolkozik, ha szavazásra kerül sor. A nyugdíjasokat meghurcolják, ha nem tudják a rezsit fizetni. Akik dolgoznak, azoknak ugyanez a "jutalma"... Már maximálisan elvesztettem a fonalat... hol élünk???


Végül:


EZ NEM LÁZÍTÁS (KI MINEK VESZI), EGY EGYSZERŰ DOLGOZÓ EMBER VÉLEMÉNYE... SOHA NEM POLITIZÁLTAM, NEM IS ÉRTEK HOZZÁ, DE EZT MÁR A "LEGHÜLYÉBB" IS ÁTLÁTJA....


Továbbra is ízig-vérig MAGYAR VAGYOK, és ennyi.....!!!!!!!!!!ú



Krisztina Henrietta Gulybán



2013. aug. 11. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én Miskolcon lakom és igen nekik már mindent lehet! Minden ingyen van, vagy ha nem akkor fel vannak háborodva. Egyébként a villamoson is sokszor tapasztaltam, hogy az ellenőr oda se megy elkérni a jegyeket mert félnek tőlük. Én már meg se lepődök ezen a levelen.
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én miskolci létemre nem járok oda strandra emiatt, olvastam korábban ezt a levelet. Szerencsére tudok olyan helyet ahova nem engedik be őket:)
2013. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Fidesz....

Ez a párt egyszerre akar versenyt futni a radikális , kemény jobboldali szavazókért meg a cigányokért is.


A kettő egyszerre nem megy.


Az MSZP is próbálgatott hasonlót:

[link]


Szóval , a kedves elftársak ,döntsétek már el, vagy cigány szavazó , vagy radikális.

2013. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

3-as!


Azt a helyett minden Miskolci nevében kérem oszd meg itt és most!


Amúgy Győrben az a divat, hogy 3-kor becsődülnek a strandra, mindennap ugyan azok. 3-kor olyan lesz a strand környéke, mintha valami féle fekete hadsereg vonulna át rajta, ugyan ide nem ingyen jönnek be, de elég érdekes, hogy annak ellenére, hogy ezen a strandon nincs 3-órától kedvezmény mégis akkor jönnek.


Mind ezek ellenére én például a stadionban még életemben nem láttam 3-nál több cigányt de azok is gyerekek voltak...ennek az oka, hogy ott szarnak, jól tudják, hogy egy ETO-Fradi, ETO-DVTK, ETO-UTE, ETO-Vidi vagy ETO-Loki meccsen nekik kb menekülniük kéne...érdekes, hogy amikor valaki zsidózott a Ma-Cabbi meccsen, a rendőrök (kb 5-en) megindultak feléje, erre az egész szektor felállt és a rendőrök felé lépett, erre a rendőrök állítólag futva menekültek, ez két dolgot hozz magával:


-A romák félnének a stadionban, és valószínűleg jogosan.

-A rendőrség egy nulla, kb egyenlő a semmivel.

2013. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

A levélről az a véleményem, hogy már egyáltalán nem kell sokáig várni.

Most még "arany" koruk van. De amint nem lesz elég aktív lakosság, akik kitermelik ezeknek a lényeknek a családit meg a segélyt, egyből irgalmatlan nagy bajban lesznek, és 3-szor is meg fogják gondolni, hány gyereket szülnek. Le lehet pontozni, de ez a véleményem: ketyeg az időzített bomba, amin a cigányság ül. Nem csak nálunk, a szomszédoknál is. Bulgáriában majdnem polgárháború lett miattuk.


Amíg a párt védi őket, mert kellenek a szavazók, addig nem tudsz velük mit csinálni. Aztán amint nem lesz elég aktív, elkezdenek csökkenni a segélyek (mint Szlovákiában), akkor már nem kell sok idő,és cigányság népességrobbanása is megáll. A cigányok születési rátája jelenleg is csökken, ha még nem is látszik.

Ezzel nem védeni akarom őket, csak megnyugtatlak, nekik ezután fog következni a sötét kor.


Minden népnél, birodalomnál az aranykor után jön a hanyatlás, így a cigányoknál sem lesz másképp. Elég megnézni Romániát és Bulgáriát. Ott mondjuk a nép nem hagyja magát, de a cigányok között irdatlan magas a kivándorlás aránya. (pl Franciaországban a romániai cigányok)

Innen azért nem mennek el, mert még jó nekik.

2013. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Előbb utóbb elfogy az emberek türelme. És ehhez szerintem nem kell 10 év se.

Már a bolgárok is kijelentették, hogy nem akarnak cigány országban élni. Igen csak sötét jövő vár a cigányságra, de megérdemlik. De az utolsó mondjuk jól mondja.

Ha nem lesz segély vagy családi, egyből nem éri majd meg nekik 200 gyereket szülni a szemétkupac tetejére.


A nyugat is csak azért védi őket, hogy nehogy hozzájuk menjenek. Nagyon jól tudják, milyenek a cigányok. Olaszországban pl katonai csapatokkal dózerolják le a putrikat úgy, hogy a cigányokat az ország majdnem összes étterméből kitiltották.

Tehát a jövő NEM a cigányságé.

2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3mas vagyok! Mi pl Muhiba járunk (RealXtreme Víziparadicsom). Igaz nem Miskolc de nem egy nagy távolság, szerintem megéri főleg hogy ott nem látom a fejüket. Természetesen nem annyira publikus, hogy őket nem engedik be oda, de biztos forrásból tudom, hogy elhajtják őket. Minden hétvégén ott vagyok és még egyet se láttam. Kénytelen az ember ide elmenni, mivel Miskolcon nem nagyon van lehetőség ilyen tuti helyre elmenni. És teszem hozzá 400 Ft a belépő.
2013. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is kizárólag olyan helyekre járok, ahová cigányokat nem engednek be. És ilyen nem csak strandokban van, pl söröző is.
2013. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az sem normális aki 4000-et kifizet egy strand belépőre, vagy gazdag.

A Maccabi meccses rendőr megfutás meg hülyeség.Ott voltam,a zsaruk szükség esetén kisöpörhették volna az egész stadiont,nem sokból állt volna nekik.

2013. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rövid úton csődbe fog menni a strand. Emberek nem fognak oda járni, ha 4000-be kerül, és még ennyi pénzért tele is van cigánnyal. Meg is érdemlik.

És még a cigók panaszkodnak diszkriminációra. Diszkrimináció az van, csak a magyarok ellen.

2013. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!