Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tette tönkre a kormány...

Miért tette tönkre a kormány a miskolci strandot? Ingyen belépő, ez komoly? Mit meg nem engednek.

Figyelt kérdés

Az ottani emberek éveket vártak rá, hogy legyen normális strand a városban, de így is másik városba kell mennie az embereknek.

Azért mert valakik kaptak ingyen belépőt , állítólag a Fidesz osztogatja ennek a célcsoportnak a belépőket.


Együtt érzek a miskolci emberekkel azért mert nálunk is ez a helyzet, ha strandolni megyek , akkor olyan helyre megyek ahol nem engedik be őket.


Az itteni strandon , ha elmegy egy család akkor együtt nem fürödhetnek ,mert valakinek kint kell lenni mindig aki vigyáz a csomagokra.


Szégyen ami ebben az országban megy.

Változtatni kellene sürgősen, mert ez mindennek a teteje...



2013. aug. 12. 19:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Tegyük fel a kérdést:Kinek épült az a strand?A magyaroknak vagy "azoknak"?
2013. aug. 12. 19:21
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Szavazóbázis.

Ez már a szánalom csúcsa, h ide jutottunk:S

2013. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ki rendesen hogy a cigányokról van szó.


Sajnos nem csak Miskolcon csinálják ezt hanem több helyen is.És tényleg igaz hogy ha vkit nem hagysz ott a csomagok mellett akkor a dakoták visznek mindent törölközőstül,pénztárcástul...

2013. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én az ország másik felében lakom és , mint írtam itt is van ilyen.


Eddig azt hittem, hogy nálunk ilyen ökrök a strand vezetők vagy akik ezt megengedik,de , mint kiderült ,nemű

Meg is érdemelnék, hogy csődbe menjenek az ilyen helyek.

2013. aug. 12. 19:32
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
A cigányoknak talán nincs joguk strandra menni? Na, látjátok, ezért tartanak minket rasszistának, és még ti csodálkoztok! Miért ne mehetne egy cigány strandra? Ha ingyen mennek, az neked miért fáj?
2013. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert én meg kifizetem a jegyet plusz az én adómból fizetik az ő jegyét se.

Az meg csak hab a tortán, h viselkedni se tudnak.

Elhiszem, h nálatok megszokott, h beleszarunk a vízbe, megütjük az őrt meg stb,de nálunk nem.

2013. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

Én miskolci vagyok:

Munkahelyek nyista,még arra sem képesek hogy visszaigazolják hogy nem vettek fel.

A tömegközlekedésen keményen kell fizetni,persze a magyaroknak,mert ha a cigók felszállnak akkor az ellenőr nem meri kérni tőlük a bérletet.

Mindenhol köpködnek és káromkodnak,a belváros sarkaiban h*gyoznak-sz*rnak.

A panel bérházakba pedig ilyen feliratok vannak,hogy halál a rákos magyarokra,büdös parasztok stb..

Az utcák tele vannak néha szotyihéjjal és ott bandáznak és úgy néznek rád mintha leprás lennél.

A bíróság előtt meg csak dakotákat látni,vajon miért?

És akkor ezt a drágalátos népet kell támogatni,csak azért mert sokan vannak és a szavazat számít a Fidesznek.

A polgármesterünk romániai magyar és inkább a román bandáját menedzseli mint a miskolciakat.

És ő volt az aki a saját portája előtt gyorsan megcsináltatta az utat,de az utca többi részén már nem.

Szóval ilyen emberek kormányoznak kis hazánkban.

Szólni nem lehet mert akkor mocskos rasszista lesz és a cigók alapból csoportban támadnak,egyedül félnek.

Bulgáriában és Romániában már elmondták hogy nem kérnek belőlük.

Olaszországban pedig ledózerolják a putrikat.

Bele se merek gondolni mi lesz a folyamat betetőzése.

Egyre több magyar vándorol külföldre és sokan nem is térnek haza.

'56 ban nem mentek ennyien külföldre mint most.

A cigányok meg egyre csak szaporodnak és dolgozni nem akarnak.

Társadalmi és gazdasági katasztrófához fog vezetni?

Ők lennének a rejtett erőforrás?

Mikor egy percet nem dolgoztak és nem is akarnak?

Ne feledjétek a zsidókat is sokan utálták és a végén az ártatlan nőket és gyerekeket is a túlvilágra küldték.

2013. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

"Változtatni kellene sürgősen, mert ez mindennek a teteje..."


Miskolcon paradicsomi állapotok vannak a cigányságnak. A Fideszes vezetés meg azzal van elfoglalva, hogy Zsiga Marcell megkapja a tízen valahány trafikját, meg Kriza betonoztassa az útját a házáig az árvízkárosultak pénzéből.


Minden mást ott sz*rnak le ahol van. Közbiztonsági is nulla, szintén a cigányságnak dolgozva. Egyszer kiraboltak, egy barátommal, akit előtte még jól meg is vertek. 2,5 óra volt mire kijött a rendőrség, hogy amugy jól vagyunk? Vicc az a város. (Ez páréve volt) Változtatni pedig egy féleképpen lehet, 2014 X Jobbik, ennyi. Már nincs más lehetőség, minden kormány ugyan ezt a kivételezést csinálja.

2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez már diszkrimináció!
2013. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

" A cigányoknak talán nincs joguk strandra

menni? Na, látjátok, ezért tartanak minket

rasszistának, és még ti csodálkoztok! Miért ne

mehetne egy cigány strandra? Ha ingyen

mennek, az neked miért fáj?"


És a magyarok miért nem mehetnek?

Fizessék a hozzád hasonló liberráltak akkor!


Sõt, a házaitokat is írassátok rájuk!

2013. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!