Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP, az Együtt 2014 és az...

Az MSZP, az Együtt 2014 és az LMP teljes mértékig támogatják a melegek jogait?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A fészkes fenét csak valakinek onnan is kell szavazatot lopnia..
2013. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Minden állampolgárt ugyanolyan jogok illetnek meg pártállástól vagy sexuális orientációtól függetlenül. Ezen nincs mit nem vagy félig támogatni...
2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Melegek jogait?

Most is ugyanolyan jogaik vannak.


A "melegek jogai" alatt manapság, általában a melegházasságra szoktak gondolni.Csak a kifejezés nem helyes, hogy a melegek jogai.


Az LMP szerintem támogatja.

Bajnai szerintem személy szerint nem támogatja,de a pártjában sokan igen.

Az MSZP álláspontját nem ismerem.

2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én nem támogatom hogy a melegeknek legyenek külön jogaik, és elvárom minden párttól hogy ők se támogassák hogy bármely kisebbségnek legyenek KÜLÖN JOGAIK.

Amúgy nem ismerek olyan pártot aki csak azért az általános jogait valakinek sértené mert meleg.

2013. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, ha sorrendet kell állítani akkor leginkább a DK, aztán PM, majd LMP, Együtt 2014 végül az MSZP (bár pl. náluk először alakult LMBTQ munkacsoport a párton belül). A Fidesz és a Jobbik meg utál minket :D, szóval ha ez az egyik fő szempontod választásnál akkor a fenti 5 közül válassz egyéb
2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyéb szempontok alapján.
2013. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és a Fodor-féle Liberálisokat kihagytam, ők mennének a lista élére még, bár nekik nincs nagy jelentőségük még.
2013. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es: A jobbiknak ez a tervezete eléggé olyan: [link]
2013. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!