Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ti hisztek abban,...

Jobbikosok, ti hisztek abban, hogy 2014-ben nyerhet a Jobbik?

Figyelt kérdés

A Fideszesek meg az MSZP-sek miért szavaznak egy olyan pártra akiről már kiderült, hogy alkalmatlan és miért nem szavaznak a JOBBIK-ra, akinek lehet hogy sikerül rendbe tenni az országot?


Ennél rosszabb amúgy se nagyon lehet.



2013. aug. 8. 14:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen.
2013. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nyerhetnek, mert egyre nő a támogatottságuk és szerintem nem fog sok ember elmenni szavazni. De a jobbiknak a szavazati hajlandósága 80% a fideszes, mszp-s 35% helyett. Ja és egyre több a fiatal akik vagy Jobbikra vagy Együtt-re szavaznak.
2013. aug. 8. 14:35
 3/23 anonim ***** válasza:

2014 valasztasi eredmeny szerintem 95% az esely,h igy fog kinezni :

fidesz

mszp

jobbik


szoval a tolvajok alakitanak megint kormanyt sajnos. De nem lesz 2/3-uk

2013. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én Jobbikos vagyok ,de sajnos nem nyernek 2014-ben.

A támogatottságuk stagnál.

Sok szavazót nem tudnak megszólítani a média miatt.

2013. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Milyen mszp? Mszp erős volt régebben, de a legtöbb szavazója már nyugdíjas. A szavazó tábora nagyon megcsappant, mert sokan meghaltak, vagy szimplán nem mennek el szavazni (kétlem hogy öreg mamóka ott állna sorba hogy leadhassa a voksát)
2013. aug. 8. 14:39
 6/23 A kérdező kommentje:

4-es te meg figyeld meg, a fidesz még csinál egy két mocskot (trafikok, bankadó stb.) és ahogy elérkezünk a választásokhoz a jobbik lehúzza mindenről a vizes lepedőt. (főként rezsicsökkentés, hogy mekkora egy hazugság)

Hidd el a jobbiknak olyan kampánya lesz hogy csuda. Vona kihívja Orbánt egy vitára XD azt megnézném. Szerintem a jobbik legrosszabb esetben 2. hely 25-30%-al de jó esélye van nyerni is

2013. aug. 8. 14:43
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

tamogatottsagok a teljes nepesseg

koreben:

fidesz : 26%

mszp 13%

jobbik : 7-8 %

2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7-es ne a teljes népességet nézd hanem akik el is mennek szavazni kb 2-3 millio ember (és ez még jó)

Meg nézd a szavazati hajlandóságot is.

Tavaly se vették ezt figyelembe az elemzők és adtak a jobbiknak 7%-ot. Mennyi lett? 17,2%. Most meg adnak neki 18-at. abból könnyen lehet 40-45%

2013. aug. 8. 14:47
 9/23 anonim ***** válasza:

Az új választási rendszer a Fidesz kivételével az összes párttal kitol.


A Jobbik sokkal jobban szerepelne a régi választási rendszerben.Az újnál hátrányban van.

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne legy ostoba kerlek!

Oke hogy jobbik szimpatizans vagy de a jobbik mar akkora tomeget nem fog megmozgatni a valasztasokig amivel megingatna a fideszt. A fide sz az elmult evek alatt egy sziklaszilard szavazotaboron dolgozott ami sajnos sikerult nekik a teljes nepesseg kozul 26% tamogatja...sok barom de ez van ezek a tenyek ne almodozz.

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!