Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik népszavazást kezdemén...

A Jobbik népszavazást kezdeményezett egy roma kultúrális központ létrehozása ellen. Nem úgy volt, hogy a Jobbik nem rasszista?

Figyelt kérdés

Állandóan arra hivatkoznak a Jobbikosok, hogy nem rasszisták, pedig elég nyilvánvalónak tűnik ez most.


[link]



2013. aug. 14. 13:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, hogy ez "sátor" mivel járna?

Egy ilyen "kulturális"(már ha azt kultúrának lehet nevezni) központ igen veszélyessé tenné az a környéket.


Egyébként van pár település ahol a cigányoknak csináltak valami kulturális házat.

Tudod mi történt vele?

1 hét után tele volt szotyizva, a vakolat leverve , a székek összetörve....stb


A cigányoknak nem kell semmiféle központ , így is sok van rájuk költve amit nem érdemelnek meg.

2013. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként Budapestre simán lehetne csinálni ilyet, oda pont a szociálliberális fészekbe.

Ott jól mutatna.


Mivel ott nincs Jobbik, nem is tiltakoznának ellen.

2013. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Az ég kék, a víz folyik, a Jobbik álságosan rasszista turuttykák gyűjteménye, mi ebben a hír?


Ketteske pedig szépen jöjjön el Óbudára a Fényes Adolf utcában pontosan megtalálja az általa hiányolt roma kulturális központot. Szombatonként vannak előadások, koncertek, meg néha hét közben is látom nyitva. Gyerekfoglalkozások szoktak lenni, illetve én egyszer fotókiállításon voltam bent. Mindezt a kerületi rendőrség épületével szemben. És nem, nincs szétverve, teljesen tisztességes épület (azaz egy óriási terem).


Ja, de várj, az nem illik a rémképeidbe, akkor szerintem ne is hidd el, hogy ilyen lehet!

2013. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ózdon mi már kaptunk a roma kultúrából eleget, és kapjuk is folyamatosan, ami a minden napos betörésekből,gyerekek és idősek bántalmazásából,kirablásából áll.Amúgy a cigány barátaim(elég sok van,és érdekes mindegyik dolgozik,nincsenek hátrányosan megkülönböztetve), -akikkel anno együtt nőttünk fel- szintén visszautasítják ezt a "kultúr" központot.Úgyhogy Kedves Kérdező mi ózdiak felajánljuk neked, hogy írj egy pályázatot, hogy szeretnéd ezt a nagyra becsült intézményt településeden működtetni,és mi örömmel átadjuk ezen projektet minden előnyével(már ha van) és hátrányával együtt...
2013. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Hármas nyuszifül , gyere le Győrbe.

Mutatok én neked cigány kulturális központot.

Olyan élményekben részesülsz ,hogy egy késsel az oldaladban távozol, már ha távozol.

Ja és arany vagy ezüst nyaklánc is legyen rajtad.

[link]

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

A Jobbik pont ugyanolyan széltoló párt, mint a többi.

Nincsenek elveik, mindig azok, amiből több szavazatot össze tudnak hozni.

Olyan ez, mint a Fidesz baromságai, hogy hol egyszer vallásellenes liberálisok, hol pedig mélykeresztények.

Vagy mint amikor a baloldal ment ki kuncsorogni Erdélybe a szavazatokért azután, amit 2004-ben leműveltek.

2013. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
milyen jogon fikázod a Jobbikot, az egyetlen pártot aki még nem volt hatalmon ? Okostojás. Igazad van maradjon minden így ahogy van, remélem elkapbak téged is cigányok, sőt kivánom neked! Szánalmas vagy.
2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy párt.

Önmaguk kevesek, hogy megnyerjenek egy népszavazást ,a nép nélkül nem ment volna.

Bárki indította volna a népszavazást akkor is ez lett volna az eredmény.


Egyébként az Index fáziskésésben van ,mert ez régi hír.

2013. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Én támogatom, hogy MINDEN városban jöjjön létre egy roma kultúrális központ, közvetlenül egy-egy MSZPS-s szervezet épülete mellett. Ott szerintem a jobbikosok sem tiltakoznának.


Szóval, csináljuk egy petíciót. Ki van velem?

2013. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
OK, 9, de az első legyen a Szemlőhegyen, gyf úgyis aszonta őbizacig
2013. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!