Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen megoldást javasol a...

Milyen megoldást javasol a Jobbik a cigány-kérdés feloldására a hatalomra kerülésének esetére?

Figyelt kérdés
(kormány)program vagy ilyesmi. Magyarország egyik legnagyobb (társadalmi) problémája. Mit tenne ez ellen a Jobbik kormányba kerülése esetén vagy mit javasolna a parlamentben? légyszi csak komolyan
2009. okt. 28. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

felakasztanák az összeset(+zsidókat is...kb.ez a tervük...:O

ennél többet ne várj tőlük...náluk ez jelenti a megoldást..


ezért van az,h.hiába helyesekek az eszméik,céljaik,sok magyar(majd mindenki)egyet is értene velük!!de az agresszió megijeszti az embereket...

2009. okt. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
#helyesekek=helyesek
2009. okt. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A Jobbiknak semmilyen kérdésre nincs megvalósítható javaslata,csak maszlag az egész programjuk.
2009. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Na mert aztán a Libajnainak olyan felemelő programja van. Nevetséges, vegyétek már észre hogy elbukott az a párt akit ti istenítetek!
2009. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Az csak kamu, hogy akasztgatnának meg hasonló. A balfék liberálisok terjesztik csak félelemkeltés gyanánt.

A Jobbik vezetősége szerint senki nem gondol ilyesmire. Semmiféle akasztgatás meg hasonló nem lesz. Max. pár begőzölt agyú Jobbikos gondolja így, de a többség ott is normális. Hogy mennyire? Hát lássuk, mi is történne:


Itt pl. Érpatak, ahol a jobbikos polgármester munkára fogta őket:


[link]


[link]


Mielőtt azzal jönne valaki, hogy a hírforrás ilyen meg olyan, érdemes megjegyezni, hogy a ballib médiában is leadták, meg pár Fideszes honlapon is megjelent a hír.

(Na meg az alján ott van egy link, ahol a Magyar Rádió ugyanezzel foglalkozó riportja is meghallgatható.)


Tehát mi történne?

- Valószínűleg emelnék a minimálbért, meg talán csökkentenék a segélyt, hogy megérje dolgozni (ne legyen olyan közel a két összeg egymáshoz).

- A segélyt is munkához kötnék, illetőleg kártyára vagy hasonlóra adnák, hogy ne tudja a jónép piára költeni (erre is van példa - a cigányok fel is hördültek, hogy miért kártyára kapják, mivel így nem tudták eljátékgépezni, hisz csak kajára költhető).

- A börtönökben nem lenne olyan jólét, mivel a rabok megélhetését maguk a rabok termelnék ki munkával. (Lásd Vona Gábor kijelentéseit nem egyszer.) Tehát nem érné meg a társadalom pénzén élősködni meg éldegélni a börtönben, mert biza ott is dolgozni kellene. Nem szanatórium lenne a börtön.

Egyébként itt letölthető az összes programjuk (bal oldalt a menüsornál):


[link]


Tehát nem lenne akasztgatás. Normális, törvényes keretek között tennének a probléma megoldásáért. Mert MÉG van lehetőség vérengzés nélkül megoldani a problémákat!

2009. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

„A Jobbiknak semmilyen kérdésre nincs megvalósítható javaslata,csak maszlag az egész programjuk.”


Meg kellene tanulni olvasni, vagy értelmezni, és akkor talán nem ez lenne a véleményed!

2009. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

1.vagyok


8:44!


ha tényleg igaz amit írsz,és csak pár elvetemült agresszív vadállat csinálná azt amit írtam,én lennék a legboldogabb!!legyen úgy!

2009. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Igaz, amit írtam. Ott a link, meg más forrásokban is utána lehet nézni.

Én a jelenlegi pártok közül egyiket sem szívlelem igazán.

A Parlamentben lévőket érthető gondolom, hogy miért.

A kint lévők közül a Jobbik jöhet szerintem számításba. De megmondom, azt sem szeretem igazán. Leginkább pont a le nem csillapított hőzöngő kevesek miatt, meg a kereszténység elfogulatlan támogatása miatt.

De mivel a programjának több eleme egész jó (lásd cigánykérdés, stb.), így valószínűleg őket választom majd (ha addig nem jön közbe semmi). Igaz, így erősödni fog a kereszténység hatása (ami nekem ellenemre van), de hát valamit valamiért.

2009. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bumbi02 ***** válasza:
76%
részemröl az a véleményem hogy a Jobbik azon kivül hogy igérgeti a cigánykérdés megoldását nem hiszem hogy vmi teljes megoldó lépés ttudna tenni... igazából tul radikális sztem ahhoz h hatalomra kerüljön... meg azér vannak fura kijelentései a Vonának is: "akik most elvtársnak nevezik egymást, a hatalmunk alatt cellatársnak fogják hivni egymást..." az ilyen és hasonló dolgaik miatt nem hiszem h valaha is hatalomra kerülnek
2009. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Csak olyan megoldásokat alkalmazhatna, amelyeket az EU és az emberjogi szervezetek nem kifogásolnak. Ilyenek pedig nincsenek, de lehet, hogy csak nem hallottam róluk.

A megoldás: képzés+képzés+képzés

2009. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!