Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A múlt héten sok kérdés...

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Figyelt kérdés

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Főleg a jobbikosok véleménye érdekelne, hiszen ők nyertek nagyot a fidesz bemocskolásából (aminek szokás szerint semmi alapja sem volt).

[link]


2010. márc. 2. 17:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

te miről beszélsz? a fidesz átveszi a jobbik dolgait a programjából mivel ők már hónapok óta ilyeneket fújnak. ebben milyen lépést tett a jobbik felé a fidesz, és a végén még kérik, hogy kedves jobbikosok "álljatok át hozzánk!"


ezzel te bizonyítani akartál valamit?


És kérlek ismertessed a "vádakat" "mocskolásokat" amiknek szerinted semmi alapja nem volt, írd le kérlek, jobbikos vagyok, de ÉN tudok értelmesen vitázni, lássuk képes vagy e te is.

2010. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

Akkora butaság!

Tarlós az egyik szavával át döfi a másikat!


Annyira közösek a célok, de inkább szavazz a Fideszre!


Agy baj!

2010. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Az MSZP-Fidesz nagykoalíció ha létre is jön vagy jött, akkor a felszín alatt, suttomban. Én nem tudom, ezt elhigyjem e vagy sem, de vannak baljós jelek, amik a tényleges együttműködésükre utalnak. Én lennék a legboldogabb, ha a Fidesz mélyen elhatárolódna az MSZP-től.

Ami a Jobbik-Fidesz együttműködést illeti. Sem a Fidesz, sem a Jobbik nem fogja arra adni a fejét, hogy ilyesmit kérjen a másiktól. DE! Vona Gábor is elmondta, és szerintem a legtöbb Jobbikos is így gondolja: hogyha a Fidesz lesz a kormányalapító párt, és a Jobbik az ellenzék, akkor minden olyan kérdésben támogatni fogják a Fideszt, ami a dolgozó(és dolgozni akaró) magyar emberek és a nemzet érdekeit szolgálja. Ez akkor is igaz, ha a Jobbik kerülne kormányra és a Fidesz lenne az ellenzék.


Viszont a cikkben írtakat nem tudom mire vélni. Mi az, hogy a jobbikos szimpatizánsok támogassák Orbán Viktort? Szerintem egyértelmű, hogy a Jobbik szimpatizánsai a Jobbikot támogatják Vonával, és nem a Fideszt Orbánnal. Ez szerintem buta kijenetés volt. De amennyiben csak én értettem félre, és a támogatás a közösen hasznosnak vélt kérdésekben való támogatást jelenti, akkor az lép érvénybe, amit fentebb írtam.


Szebb Jövőt!

2010. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Ennek mi alapja volt?

[link]


Mert ha ti az mszp-nek hisztek, akkor annyit is értek...


Pontosabban a jobbik szavazók felé. A fidesznek már legalább 8 éve az a programja, amit ti most a jobbik programjának neveztek (ami ráadásul csak választási program).

Csak most a jobbik erőteljesebben kiabál, és mindenki azt hiszi hogy kitalálta a spanyolviaszt. Egyébként véleményem szerint a 2 pártnak kéne összefognia, de ez valahogy egyik oldalon sem megy...

2010. márc. 2. 17:27
 5/48 A kérdező kommentje:
17:26. és az utóbbi véleményed szerint értelmeztem.
2010. márc. 2. 17:28
 6/48 anonim ***** válasza:

Az nem esik le az elvakult fideszeseknek, hogy a Fidesz mocskolja a Jobbikot, nem pedig fordítva?

A Fidesz pedig egyik nap ezt mondja, másik nap azt.

Rohadt programot nem tudtak összehozni, csak a Jobbik programból csenik el a nekik tetsző dolgokat.

Aki olyan jóképességű, hogy nem emlékszik a fidesz kormány alatti korrupciókra, botrányokra és rájuk szavaz, annak csak gratulálni tudok. KDNP pedig keresztény létemre már az emlékezetes trianon megemlékezésről való kivonulásukkal elásták magukat.

2010. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Ha-ha-ha.Ez most tenyleg jol esett.Jo kis vicc volt estefele.

Varj idezek:

"az eltérő módszerek ellenére, de a közös célok érdekében arra kérte a Jobbik esetlegesen jelenlévő szimpatizánsait, hogy támogassák a Fidesz-KDNP szövetséget"

Ember kapjal mar a fejedhez...ez nem mas mint ures duma.Igy is lehetne forditani


Legyenek kedvesek a Jobbikos szavazok inkabb a Fideszre nyomni az X-et mert nagy szugsege van az Mszp-nek most rank.Hazug banda nem ertem hogy tud nekik hinni valaki.

ha terden allva konyorognenek{mart ez mar kb olyan volt}akkor sem fognak "visszapartolni" az emberek.

2010. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Mivel a jobbik szimpatizánsai jobbik szimpatizánsok, így valószínűleg csak elvi támogatásról beszél Tarlós, és nem arra buzdít, hogy a jobbikosok a fideszre szavazzanak.
2010. márc. 2. 17:31
 9/48 A kérdező kommentje:

17:30

És miből gondolod, hogy éppen nem a jobbik akar az mszp-vel összefogni. Abban azért nyugodtan megegyezhetünk, hogy az mszp mindig az ellentété mondja annak, amit csinál.

2010. márc. 2. 17:32
 10/48 A kérdező kommentje:
A jobbik.hu főoldalán 2 cikk foglalkozik a nagykoalícióval, amit egyenlőre nyugodtan hívhatunk mocskolódásnak. A fidesz.hu-n ez az egy cikk foglalkozik a jobbikkal....
2010. márc. 2. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!