Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jogos volt hogy...

Szerintetek jogos volt hogy kirúgták a meleg párra rátámadó trafikost?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztam a hírrel akkor arra gondoltam hogy nem kellett volna ilyen erőteljesen reagálni arra amit a bolt előtt várakozó két fiú csinált. Hiszen hajnali három óra volt, nyilván ha nem vitték túlzásba akkor nem zavarhattak senkit mert kevesen vannak olyankor az utcán.

Csak aztán jöttek a további hírek és felmerült bennem a gyanú hogy nem teljes azért a sztori.

- A boltba ugye nem lehet belátni így nyilván a boltos se láthatta hogy mit csinálnak kint. Vagy nyitva maradt az ajtó, de hát ki foglalkozik vele hogy mi történik az utcán?

- Buliból jöttek, tehát nyilván (sokat) ittak, nem feltétlenül viselkedtek diszkréten illuminált állapotban.

- Nem menekültek el a támadás láttán, még meg is várták a rendőröket.

És ami a legjobban szemen szúrt és innentől kezdtem kételkedni hogy nem-e provokáció volt ez véletlenül:

- Rá egy fél napra megszervezték mára a melegfelvonulást a belvárosba. Mennek tüntetni a bolt, és a rendőrség elé is. Most komolyan azért az a két rendőr sem volt hülye, nyilván átlátták a helyzetet.

Szerintetek a kirakatba készült ez az egész cirkusz? A kirúgás az EU-nak szólt hogy lássák hogy Magyarország korrekt az ilyen esetekben is?

Azt már félve kérdezem meg hogy a két rendőrt is felfüggesztették?


2013. aug. 18. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Jogos, nem jogos, egy felelős vezető így cselekszik. A bolt magántulajdonban van, és egy józan eszű tulajdonos még akkor is kirúgta volna ezt a boltost, ha maga is homofób és egyetért a boltossal.


Hogy miért? Ember! Az a fickó munkaidőben ment ki veszekedni másokkal, megtámadni két embert, ráadásul felfegyverkezve! A boltot meg üresen hagyva... Egy ilyen munkafegyelemmel bíró boltost az a csoda, hogy csak most rúgták ki!

2013. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is kirúgnám a fenébe azt az alkalmazottat, aki a potenciális vevőre rátámad.
2013. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

"A kirúgás az EU-nak szólt hogy lássák hogy Magyarország korrekt az ilyen esetekben is? "


Te rettentően túlmisztifikálod a dolgokat. Nem kell minden mögött ugyanazt az okot keresni. A bolt magántulajdonban van, a tulajdonos rúgta ki. És még ha nyomást is gyakoroltak rá - ami nem valószínű, akkor sem "Magyarország" rúgta ki.

2013. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is kirúgnám azt az eladót amelyik a vevőket veri :D
2013. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, minek itt a soksoros "érvelés"? Valld be, hogy csak akarsz egy ízeset mocskosbzizni.


Nagyon helyes, hogy kirúgták a barmát. Ráadásul nem is az ő boltjukban vásároltak, ő csak rájuk látott az utcán, míg a srác a trafikban cigit vett. És úgy gondolta, hogy remek ötlet kimenni megverni őket.


Remélem segélyen hal éhen az isten barma.

2013. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1%
Ezektül a buzeránsoktul mán sehun sincs nyugta a magyar embernek. Kár hogy Hitler mán nem él.
2013. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Lehet 4-es, hogy egy kicsit tényleg túlgondoltam az egészet, de elég sok esetet hallani mostanság amikor egy-egy szervezet befolyással bír bizonyos döntésekre. Azért furi egy kicsit, mert az én meleg barátaimat még sose bántották pedig ők is szoktak csókolózni. Lehet hogy ez a két fiú rosszkor volt rossz helyen :S


És nem 5-ös, ez most nem jött össze: rám abszolút nem lehet mondani hogy bajom lenne a melegekkel, hogy miért azt már nem kötöm az orrodra ;)

2013. aug. 18. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

"nem-e provokáció volt ez véletlenül"


Ezzel mit akarsz mondani, hogy aki provokál, azt megfenyegetheted bézbólütővel? Tudod engem hiába provokált volna a két buzzancs, én sosem támadtam volna rájuk, pedig nem vagyok odáig a melegekért.


"az a két rendőr sem volt hülye"


Az alapján, hogy a boltosnak állítólag azt javasolták, jelentse fel a ratyikat közszeméremsértésért, azért minimum hülyécskéknek azért minősíteném őket.


"Buliból jöttek, tehát nyilván (sokat) ittak, nem feltétlenül viselkedtek diszkréten illuminált állapotban."


Ezt te gondolod így, bizonyosság ezzel kapcsolatban nincs.


"Nem menekültek el a támadás láttán, még meg is várták a rendőröket."


Nagyon jól tették, mindenkinek így ki kellene állnia a jogaikért. Látszik, hogy a magyar gyerek külföldön szocializálódott, nem mindenhol szokás fülünk-farkunkat behúzni, ha támadás ér. A rendőrség reakciója pedig felháborító, úgy tűnik még mindig a nedobáldab_zikat szintjén ragadtak meg.

2013. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
Ha egy hajléktalan ott csövelt volna az ajtóban és elzavarja az eladó, a kutyát nem érdekli de ha egy homit zavar el akkor micsoda bűn.....vicc az egész itt csak a cig.ánynak, zsi.dónak, homokosnak, bűnözőnek áll a zászló.
2013. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dick Esmen ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!