Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány beszédet miért...

Gyurcsány beszédet miért értették félre?

Figyelt kérdés

Valójában ő, csak kimondta (mintegy felháborodás képen) azt amit csinált az MSZP már régóta!

Lett belőle hepaj!

A focidrukkerek (akiknek betett Feri előzőleg...) vezetésével indult meg az eseménysorozat!

Tán még Feri "szivárogtatta ki" a beszédjét, hátha jó pofa lesz?!



2013. aug. 18. 23:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem értették félre. Igazat mondott. És a többi párt, a mostani is ugyanezt elmondhatná, csak még hatványozottabban.
2013. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Ja, és valszeg mondanak is, csak már figyelnek, hogy ne legyen mikrofon bekapcsolva.

GyF kispályás a szuper hazudózó OV mellett.

2013. aug. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Az MSZP felelőssége abban áll, hogy odaadta a legfőbb minisztériumokat az SZDSZ-nek, a többségi koalícióért!

Így valójában nem is ők, hanem egy "törpepárt" irányította AZ ORSZÁGOT A KÁOSZBA!

Persze ennek mára(SZDSZ) nyoma sincs, de azért a fél milliárdos sarat itt hagyták nekünk...

2013. aug. 19. 04:08
 14/23 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nahát! Az ilyen két másodperces, lefejelős mesefilmet inkább nézegesd a mobilodon...Persze 480 x 360 ba...

Kár volt. Nincs értelmes véleményed?

2013. aug. 19. 09:54
 16/23 A kérdező kommentje:

Najó!

Azért nekem is leesett...bár nem a fejem..

2013. aug. 19. 09:56
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értették félre. Igazat mondott."


Egy olyan embertől, aki köztudottan nem az igazmondásáról híres ("hazudtunk reggel, éjjel, meg este") ez eléggé vitatható...

2013. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát nem PONT EZ volt benne a kritika?

És az (eddig ne tovább) Felszólítás?!

- ti hogyan látjátok -

Mert én 'Ferit' az események forgatagában veszítettem el! Régen tényleg hittem benne!

2013. aug. 19. 11:43
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a beszéde hihetetlen ambivalens érzéseket vált ki az emberekből, és mivel az emberek 99%-a két árnyalatot ismer, nevezetesen a feketét és a fehéret, képtelenek objektíven vizsgálni.

Egyrészről áll az a dolog, hogy hazudtak többes szám egyes személyben, tehát ő is. Másrészről azért vannak benne olyan "megmondások", amire az emberek 95%-a vágyik, így például, hogy nem megélhetési politikusnak kell lenni, igenis tenni kell az országért, mert ez a célja a politikának stb..

Szerintem a legnagyobb probléma nem is a beszéddel volt, hanem az utána következő eseményekkel. Ha akkor lemondott volna, akkor emelt fővel távozhatott volna. Ehelyett ragaszkodott a hatalomhoz, mert azt hitte, hogy kizárólag ő képes végigvinni a programot, nélküle megszűnik Magyarország, ráadásul Sólyom szavaival élve "morális válságot" hozott Magyarországnak, függetlenül attól, hogy most jogos, vagy nem volt jogos a felháborodás. Le kellett volna mondania. Arról nem is beszélve, hogy 2006 óta futótűzként terjednek a szélsőséges eszmék, amiért gyakorlatilag ő a felelős. Ez a legnagyobb probléma vele és a beszédével.

2013. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
Szerintetem, nem a beszédet hanem magát gyurcsántot értették félre, azt hitték jót akar, de kiderült hogy csak nagyokat tud hazudni és közbe lop meg elcsesszenti a hazát.
2013. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!