Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadnád ha Magyarországon...

Elfogadnád ha Magyarországon újra királyság lenne?

Figyelt kérdés
Persze alkotmányos.Ha igen miért? Ha nem, akkor miért?
2009. okt. 29. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Mellette egyetlen észérv sem szól, ellene viszont az, hogy egyrészt röhejes, másrészt túl sok vitát kavarna a király személye. Tehát a felvetés értelmetlenség.
2009. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha Árpád-házi! :)))
2009. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha én leszek a király, akkor benne vagyok!
2009. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Én örülnék neki, szerintem igazságosabb lenne mint ez a mai korrupt demokrácia!
2009. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha Szent István lenne akkor igen :D
2009. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
69%
Én már évek óta azt fújom, hogy királyság legyen. Akkor legalább csak a király és a családja lopná az ország pénzét, nem pedig ez a több 100 ember aki a parlamentben gazdagszik meg.
2009. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
jaja, csak olyan ember kéne aki a sok-sok pénzünkért cserébe hajlandó rendesen irányítani is. Mert ugye voltak királyok akik leszarták a népet és csak magukra gondoltak.
2009. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem. A monarchia és a feudalizmus minden maradványa megbukott, megdőlt, nincs értelme. Tehetetlenek voltak Trianon idején is, a nép nyomorával tökéletesen közömbösek voltak, keresztbe feküdtek minden zsidó tőzsérnek, az egyszerű magyar meg le volt ejtve. Valamikor régen a királyságnak szerepe volt, feladata, ezt megtette, az ideje lejárt, mert romlott lett. Valaki írta, hogy akkor csak a király meg a családja lopna? Na ja, meg az a több száz nagykapitalista "báró" vagy "gróf", akiket ma minisztereknek hívunk. Nem változna semmi.

Viszont egy teljhatalmú nádort vagy nemzetvezetőt elfogadnék.

2009. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

újra kéne egy Hunyadi, de nem azért, hogy a keresztet vállára tegye, mint akkor Mátyás...

Ideje lenne már a Szent Koronán lévő keresztnek, hogy egyenesbe álljon, mert ferde kereszt alatt a magyar nép nyugszik! Vagyis cipeli azt, hogy meghaljunk s egyszer feltámadhassunk majd!

Lesz még magyar, még akkor is, ha örök éj van! Egyszer újra feltámad az emberekben az, amit oly sok éve elnyomtak a gyarmatosítók.

2009. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
én a kommunizmust hoznám vuissza, jó elnyomásban éltek az emberek, de legalább volt munka, volt pénz
2009. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!