Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre az MSZP/E2014-re...

Ha jövőre az MSZP/E2014-re szavazol, ideológiai meggyőződésből teszed, vagy csak azért, hogy ne a Fidesz nyerjen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Én mindkettő miatt tenném, balos vagyok és már nagyon elegem van a Fideszből.
2013. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Baloldali vagyok és az E2014-re fogok szavazni, bár nem teljes meggyőződésből, mivel ellenszenves számomra a cigányok iránti eltúlzott szolidaritásuk. A Fidesz politikáját azonban még inkább megvetem, és fontosabb, hogy az öntelt hólyag Orbán és a beképzelt sleppje ne folytathassa az eddigi hazug ámokfutását.
2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Választani csak törvényesen induló pártok közül lehet. Közöttük minden szempontból jó biztosan nem lesz, nem lehet. Tehát a kérdés csak az lehet, melyik a leghitelesebb és melyik célrendszer tűnik a leghasznosabbnak (az már nagy szó, ha nagyjából az is lesz).
2013. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Lemaradt: minthogy a Fidesz bizonyosan nagyon kártékony, ezért mindegy, milyen szempont vezérel valakit a jobb helyzet eléréseben. Nem az a lényeg, hogy a Fidesz ne nyerjen, hanem az, hogy jobb legyen. Ha el lehetne képzelni, hogy 2014-től ők lesznek a legtökéletesebbek, rájuk kellene szavazni. De a választás nem képzelet, hanem nagyon is földhöz ragadt valóság.
2013. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

OFF: Sajnos Magyarországon a választás olyan mintha kettő (vagy több) halálos betegség közül kellene választanod, döntsd el melyik a jobb.


ON: Én még várok, hogy mi fog kialakulni ebből az egészből. Egyenlőre még azt sem tudják mi merre hány méter.

2013. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Miért akartok olyanra szavazni akik az elmúlt 25 évben voltak hatalmon és látható az eredmény.
2013. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az jól megírtad.
2013. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Aki olyan pártokra szavaz akik hatalmon voltak az utóbbi 25 évben annak gond van a memóriájával. Szétlopták az egész országot és itt tartunk ahol.
2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Aki olyan pártokra szavaz akik hatalmon voltak az utóbbi 25 évben annak gond van a memóriájával."


Aki meg olyan pártra szavaz, amelynek szellemi elődei egy vesztes háborúba sodorták az országot és 200 ezer magyart feleslegesen vágóhídra küldtek, csak ne kritizálja mások memóriáját.

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja mert mindenki a Don kanyarban akarta üdültetni az egész hadsereget..na de mind1, én baloldalra szavazok, mert ők nem folytattak ilyen mértékben öngyilkos és országleépítő politikát, mint a Fidesz, ha ők maradnak és valószínűleg fognak, és folytatják ezt amit most akkor, abban nem lesz köszönet.
2013. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!