Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most megint miért kell ezredjé...

Most megint miért kell ezredjére is többek között, de leginkább a holokausztra emlékezni, amikor nyár van, jó az idő, semmi ilyen depis dolognak nincs napja?

Figyelt kérdés
Rádióban hallottam, és ezt most főleg azért írtam ki mert mindig avval jönnek hogy a kurucosok fújják a holokauszt dudát, holott a rádióban, tv-ben nyomatják állandóan, bármilyen ürügyként képesek bevágni a bűntudatkeltést, azon csodálkozom hogy pl Mohács, Don kanyar, Trianon kapcsán is nem őket hozzák fel bűntudatkeltőnek, mert valami liberós oda is betudná illeszteni ha akarná.

2013. aug. 24. 01:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Kezd meggyőződésemmé válni, hogy a jobbikosok valami iszonyatosan elfogult szélsőbalos médiát hallgatnak puszta mazochizmusból. Én kb két-háromhavonta egyszer hallok a GYK-n kívül a holokausztól és már sokat mondtam.
2013. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Class fm volt, de nem lepődök meg rajta, csak a zene miatt szoktam hallgatni, mert nem nagyon van jobb.

Azért ment az agyamra mert majd minden órás hírekben bemondták, és nagyon irritált. Engem ki kárpótol hogy a hazámat ellepik az élősdik, és mint őslakos elvagyok nyomva a saját országomban?

2013. aug. 24. 01:53
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Bárki, aki néz híradót, legalább hetente egyszer meghallja ezt a szót, hogy Holokauszt.


De ez nem is baj, mert már az egyik fülemen be, a másikon ki. Teljesen hidegen hagy az egész.

2013. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha éltél volna az ötvenes években, tudnád mi a dörgés.
2013. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

"Bárki, aki néz híradót, legalább hetente egyszer meghallja ezt a szót, hogy Holokauszt. "


Nézek Híradót. #1-gyel értek egyet, ha kéthavonta hallom egyszer, akkor túlzok.

2013. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezredjére? '90 óta a vízcsapból is ez folyik. Mi lesz jövőre, jön a 70 éves évforduló. Lépni nem lehet majd a megemlékezésektől. Lehetett volna ezt kulturáltan csinálni, de az a vonat már elment. Majd' negyed század utolsó csatlósozás, bűnös népezés, bőgatyázás után, az ember töke tele van vele. Amit ennyire erőltetnek, az emberek előbb - utóbb megutálják.
2013. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

De puszta kíváncsiságból, így 2013-ban, amikor már vagy 5-6 éve folyamatosan online elérhető minden fő hírcsatorna híradója meg minden fontos politikai műsor, akkor miért nem vágtatok még össze pár youtube linket dátumokkal, forrásokkal ezen állításotokat bizonyítandó?


Miszerint hetente huszontízszer kerül ez említésre.


Olyan egyszerű lenne hitelesnek lennetek, de mégis a ködösítő kamut választjátok. Vajh' miért...

2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Mert van olyan haszonleső a zsidó nép, hogy bizniszt csinálnak abból, amit ők legnagyobb tragédiájuknak neveznek, azaz az úgynevezett zsidó holokausztból. Ehez meg minden kormánynak asszisztálni kell, különben nácikok.

Én magasról sz@rok a zsidó holokausztra, személy szerint. Majd egy jobb világban nagyon másképp lesznek a dolgok, remélem hamar eljön.

2013. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 rajcziz ***** válasza:
95%
Csak halkan jegyzem meg, hogy tegnap a nácizmus ÉS sztálinizmus áldozatainak európai emléknapja volt.
2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
És akkor miért nem ezt mondták be a sajtóban? Én nem hallottam, mert nem néztem semmit. De gondolom megint kiemelték a zsidó holokausztot és csak azt mondták be, de nem értem miért.
2013. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!