Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most megint miért kell ezredjé...

Most megint miért kell ezredjére is többek között, de leginkább a holokausztra emlékezni, amikor nyár van, jó az idő, semmi ilyen depis dolognak nincs napja?

Figyelt kérdés
Rádióban hallottam, és ezt most főleg azért írtam ki mert mindig avval jönnek hogy a kurucosok fújják a holokauszt dudát, holott a rádióban, tv-ben nyomatják állandóan, bármilyen ürügyként képesek bevágni a bűntudatkeltést, azon csodálkozom hogy pl Mohács, Don kanyar, Trianon kapcsán is nem őket hozzák fel bűntudatkeltőnek, mert valami liberós oda is betudná illeszteni ha akarná.

2013. aug. 24. 01:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

"mint őslakos elvagyok nyomva a saját országomban"


Ha te itt őslakos vagy, akkor neked a gaz magyarokat kellene utálnod, akik idejöttek valahonnan a pusztákról és meghódították a Kárpát-medencét...

2013. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Te meg akkor válaszolgass, amikor kijártad az általános iskolát.
2013. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

# 7:

Arra nem gondolsz, hogy nincs senkinek kedve hozzá, hogy neked bármit is bizonygasson? Igazából azt hiszel, amit akarsz.


Eddig én itt bármilyen állításomat bizonyítottam, lepontozás lett a vége, vagy sokszor mintha le se írtam volna.

2013. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Olvass vissza, tucatnyi ilyen kérdés van, f... kell feltenni még egyszer.
2013. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Innentől akár vagy ide vagy egy új kérdésben lehetne rögzíteni ezeket:

Pl most a Hírtv futócsíkjában olvastam hogy megszüntették a pert az Mnb meg a Máv ellen Chikagoi holokauszt ügyben, persze a holokauszt szóra figyeltem fel egyből. Attól független hogy ezt kivételesen pozitív hírnek tartom (és meglepőnek), attól már megint rögtön egymás után 2 nap holokauszt vagy így vagy úgy.


Aki meg avval jön hogy egy összeállításban szedjék össze, az meg hagyja már a hülyeséget, amikor össezvannak ezek a dolgok rakva (pl zsidó ügyekben) egy videoban arra meg azt mondják kutykuruty antiszemita video és ezért nem számít, és ahogy más is írta, lelenne pontozva, de leginkább vagy nem lenne rá értelmes válasz, vagy csak odaböfögne megint az értetlen Tamáskodó fajtája hogy adjál bizonyítékot arra is. Még a bizonyítékot és megkell bizonyítani 3x, szóval ennyit erről, olyan hogy itt egy zsidót kritizálónak igaza úgy sem lesz, vagy még ha van is, más nap már el lesz felejtvea Tamáskodó részéről, és egy hasonló kérdésnél más nap ugyan úgy kezdi előlről a baromságát, lásd a Tetro nevű felhasználó (akinek bizonyítás után törlődik a memóriája, és minden kérdésben előlről kell neki kezdeni).

2013. aug. 24. 16:16
 16/22 anonim ***** válasza:
Most a Józsefvárosi pályaudvaron épül holo emlékmű 50 millióból többek közt az én adómból is, holott még a szüleim sem éltek akkor, de azért még nekem is bűnhődnöm kell miatta.
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bűnhődni? Szerintem inkább építsünk belőle stadionokat az aranylábú fiainknak, vagy úszómedencét az összes megfáradt politikusunknak... megkockáztatom, egyik sem jön ki 50-ből. :)
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jön a holokauszt emlékház 50 milliárdért...
2013. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
most 50 millió vagy milliárd? el kéne dönteni :)
2013. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A kettő együtt. Lesz egy szobor meg egy múzeum is, természetesen az ott lakó magyar vasutasok lakásainak lebontása árán, mert az élő ember kevesebbet ér mint a holt emléke.
2013. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!