Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányönkormányzatok költség...

A cigányönkormányzatok költségvetését a cigány adófizetők pénzéből finanszírozzák?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Van cigány adófizető?
2013. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha így lenne,akkor egy cigányönkormányzat sem maradna fent.
2013. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én ismerek cigány adófizetőt (a céginfó szerint tavaly 67 millió volt a forgalma), a legutóbbi népszámlálásban is feltehetően cigánynak vallotta magát, de nyilván jóval kisebb az arány mint a fehérek között.


Engem csak az bánt, hogy a magyar kormány a meggyilkolt cigányok családjainak kártérítést fizet, de a cigányönkormányzatok ezt nem teszik meg a meggyilkolt magyarok családtagjai felé - legalábbis nem hallottam róla. Ha az a fehérek pénze, akkor főleg le kéne mondani erről a pénzről.

2013. aug. 25. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nagy lófaszt adnék nekik!!!!!!!!!
2013. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Még sokkal érdekesebb kérdés, hogy ha szerveződhet önkormányzat etnikai alapon, akkor bűnözési statisztikát miért nem lehet vezetni ugyanilyen alapon?
2013. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2013. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!