Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet úgy befolyásolni a...

Lehet úgy befolyásolni a KÖZHANGULATOT, ami megbuktatja a kormánypártot? Médiának van ekkora hatalma?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. A kormánypárt simán el tudja ezt érni.
2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyik média?

A média egy része a jelenlegi kormánypárt kezében van.

2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Internet még szabad.
2013. aug. 25. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Az internet nem manipulatív ,egyoldalú mint a TV.

Pont azért mert szabad.

2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ritkán nézek TV-t, de a múltkor amikor az M1-re kapcsoltam, olyan érzésem volt mintha nem egy országban élnének akik a ker.TV-t, a közTV-t és akik az online újságírást művelik.
2013. aug. 25. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Maradjunk annyiban, hogy a kereskedelmi tv-k többsége inkább baloldali. Például a Heti hetesnek van jobboldali ellensúlya?
2013. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kereskedelmi tv-k általában követik a közhangulatot, de azért inkább mindig balra húztak, a közszolgálati tv-k meg mindig azt fújták amit a kormány, Feriéknél meg most is. Amúgy nem unjátok még ezt, hogy nem szabad a média? Minden újság megírta ezt már, pont ezért érzem kicsit furának a gondolatot, mondhatni akkora öngól mint a ház.
2013. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet. Csak meg kell keresni a befolyásolót. Aki(k) akár egy vagy több médián keresztül, akár anélkül befolyásolni képesek.

Én csak egy szajkót látok, azt kormánypártnak hívják. Elvétve akad egy-egy holló rövid időre, de hol itt a magabiztos és hozzáértő befolyásoló?

2013. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!