Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ide íróknak nincs jobb...

Az ide íróknak nincs jobb dolguk, mint az aktuális kormánypártot, és az arra szavazókat szapulni?

Figyelt kérdés
Amíg az MSZP volt hatalmon, addig azt anyázták össze-vissza, és várták hogy kipusztuljanak a rá szavazó nyugdíjasok, most a Fideszt szidják agyba-főbe és végeznének ki mindenkit aki rájuk szavazott. Az ilyeneknek semmi se jó? És egyáltalán, hogy nézne ki az ország, ha csak olyanok maradnának, akik kiirtanák a lakosság kétharmadát?
2011. máj. 15. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van jobb dolgom.
2011. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Éljen a Jobbik!


Szebb Jövőt!

2011. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is van jobb dolgom, de ha már néha ráérek, mint így vasárnap délelőtt, akkor olvasgatok, és hát néha nem bírom megállni, hogy ne fejtsem ki a véleményem. És nem irtanék ki senkit. Ja, és szidom az MSZP-t és a Fideszt is, mert sokmindenért ők a felelősek, amiért én és többi fiatal társam fog majd szenvedni. Bebizonyították már többször is, hogy alkalmatlanok az ország rendbetételére. Kell egy új erő, ezért bízom a Jobbikban.
2011. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Margit néni! Ha ezt olvasni tetszik, akkor a Józsi üzeni, hogy megdöglött a tehén. De a Marika hozott két disznót!


Pista

2011. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
mivel ez a gárda még az elözőnél is fosadékabb - ami azért nem kis teljesítmény! - így van is okunk szapulni őket
2011. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy ha valami csoda folytán a jobbik kerülne hatalomra, azt is ugyanúgy fikáznátok.
2011. máj. 15. 12:36
 7/7 doboszoli ***** válasza:

Nekem, speciel a kormánnyal semmi bajom.

Annál inkább azzal, amit művel.

2011. máj. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!