Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvileg 2013. Szeptemberétől...

Elvileg 2013. Szeptemberétől kötelező tantárgy lesz a cigányság történelme és kultúrája. Ez igaz? Inkább kérem az egyeseket, de én biztos nem fogok ilyet tanulni!

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 26. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát hallod, most aztán jól kitoltál a cigányokkal... :D
2013. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én még nem dolgozok, ezért nem én adom a pénzt a cigánynak amiért sorban áll, hanem TE!:DDD

Egyszerűen csak felháborítónak tartom azt, hogy ilyen szennyet fognak nekem "tanítani" erről az ocsmány fajról!

2013. aug. 26. 17:35
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Első vagyok!

Csak azt akartam mondani, hogy csak magaddal szúrsz ki, ha nem tanulod.

Egyébként én az oktatásban dolgozom, és nemigen hallottam erről. Szerintem kamu a hír, persze nem kizárt, hogy én tévedek. Ha igen, akkor is max 1-2 óra a történelmen belül...

2013. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

na hat nekik aztan van tortenelmuk :D

loptak-->ezert vandoroltak

kesz is az esszé

2013. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem egy hosszú anyag lesz, de sebaj... Nem a cigány történelemmel vagy kultúrával van a baj, hanem hogy most a XXI. században hogyan viselkednek...
2013. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy egyes helyeken a történelem órák keretein belül lesz erről szó. De tök felesleges, mindenki nap mint nap megtapasztalja a kultúrájukat, és ebből a alpáriságból rohadtul nem kérünk!
2013. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért a cigány történelem és főleg a kultúra rohadtul nem az, amit ma látunk, meg amire itt utalnak az emberkék...
2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
És? Az a cigány kultúra amiről te beszélsz, az csak elméleti síkon létezik, a gyakorlatban valami egészen más.
2013. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem mit kell parázni, kimész a tanár elé aztán elkezdesz háborogni, ordítozni, késsel mutogatni, köpködni, majd jól fel is pofozod aztán elveszed a mobilját.

Ha a tanár komolyan veszi a hivatását dicséretes ötössel fogsz év végén hazamenni:D

2013. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tetro ***** válasza:
41%
kamu
2013. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!