Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa? A Jobbik miből...

Nem furcsa? A Jobbik miből tudott egy több száz milliós kampányt finanszírozni, mikor még nem kapott állami támogatást? Csak nem "idegen" országokból fizették? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Illetve miből tudott évekig működni, irodákat bérelni, azokat fenntartani, alkalmzottaknak fizetni, színpad bérlés,technikai felszerelés, sajtóanyagok, kiadványok stb. stb... Ez szintén több tíz milliós tétel.


Nem hazaárulás az, hogy idegen országok pénzét használják fel belpolitikai célra? Ez nem jelent az ország számára kockázatot, akár később is?


2013. aug. 26. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána EU-s parlamenti képviselői vallási hovatartozásának.
2013. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"mint már írták, nekik még pont olcsó kampányuk volt."


De akkor is, hatalmas szakadék van az akkori pénzeszközök és a még "szerénynek" mondott kampány között is. (Több százmilliós)


" a szocik honnan tudnak százmilliókat összekaparni?"


Ők azért 50 %-al voltak az ogy -be és ezért évi félmilliárdnál többet kaptak.

2013. aug. 26. 21:31
 13/18 anonim ***** válasza:

Úgy hogy még ma is alig van fizetett alkalmazott.

Még ma is rengeteg a szimpatizáns és az aktivista aki segíti. A kampánya pedig tényleg nagyon olcsó volt. Vidéken nem is volt óriásplakát és szinte semmilyen.

Felénk volt hogy mi tagok dobtuk össze az üzemanyagra valót mikor mentünk lakossági fórumozni, de abból rengeteget. Volt hogy egy nap kettő is leszaladt.

Szinte sehol nem fizettünk bérleti díjat és volt ahol háznál kellett megtartani mert az ottani polgármester ellehetetlenített mindent. Szóval nem volt egyszerű.

Ezért van hogy mikor az elért eredményeket firtatják én csak mosolygok. Hiszen a Fidesz vagy az MSZP ezzel a háttérrel szinte sehová nem futott volna be.

2013. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi a gond itt? Az, hogy aki nagyobb mennyiségben van a Parlamentben, az nagyobb támogatást kap, így a kicsiknek esélye sincs kampányolni. Egyébként hirdetőtáblákat rengeteg helyen ingyen kaptak. Én is aktivista voltam és ingyen szórólapoztunk, gyűjtöttük a kopogtatót és a bizottságokban is ott voltunk. Senki nem akarta elhinni, hogy ingyen csináljuk, pedig ez így volt. Én akkor még hittem benne, hogy jó ügyet szolgálok. Azóta változtak valamennyire a meglátásaim. Nagy eséllyel még mindig rájuk szavazok, de ennyi.
2013. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát látod kérdező mindenki megmondja hogy nincs ebben semmi furcsa, szóval nyugodjál meg, ha nem megy dobj be egy Frontint, de azért tartsd nyitva a szemed mert azért mennek a sunyi dolgok, de rossz ajtón kopogtatsz barátom...
2013. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egy baloldali akinek eszébe jutott hogy mivel őket valóban külföldről pénzelik, ezért mi lenne ha rákiabálnánk a saját sarunkat a másikra is, a lökött nép majd beveszi, és majd gyorsan áttereljük rájuk a fekáliavihart. Jó öreg baloldali szokás ez.

Egyébként nyugodtan hasonlítsd össze a pártok székházait, megfogsz lepődni.

És a Jobbikot valóban a tagjaik tartják el, ellentétben mondjuk az LMP-vel akit köztudottan USA-ból pénzel egy had ne mondjam ki milyen származású ember (állandóan kitörölnek, muszáj virágnyelven :D).

2013. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért nincs szükség rájuk..mert csórók. És ha a bödön felett ők rendelkeznének,rögtön a zsebük tömnék mint a többi.


Meg majd pont Ti tudjátok pontosan Ki és Mikor finanszíroz egy Jobbikot haha:D

2013. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Simán, ha szimpatizánsoktól kérnek ezt azt, a szimpatizánsoknál tartják a gyűléseket már a Jobbiknál is működik a dolog a két nagy jóval kiépített pártszervezettel rendelkező pártról nem is beszélve.


Inkább az olyan pártoknak való az állami támogatás, mint az LMP ,akiknek vagy egy helyen centralizált a szavazóbázisuk és/vagy nincs elég szimpatizánsuk akiből megéljenek és kampányoljanak.


A külföldi milliárdokra meg nemigazán van szükség, bár nem jön rosszul sohase a dolog.

2013. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!