Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Furcsa kérdés de csinálnak...

Furcsa kérdés de csinálnak tb-re hüvelyplasztikát vajon állami kórházban?

Figyelt kérdés
Esetleg volt vkinek ilyesmi, megkérdezném nőgyógyásztól csak olyan ciki lehet hogy körberöhögnek ilyesmivel.
2013. jan. 22. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem csinálnak, csak akkor, ha életveszélyről van szó, vagy tartós betegséget előz meg a műtét.
2013. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Életveszélyről persze nincs szó.
2013. jan. 22. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Elsőnek van igaza... azért nem támogatja a tb hogy jobb legyen a szexuális életetek.
2013. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pszichológusok szakvéleménnyel ingyen van, ha elő adod, te így nem tudsz élni, nem érzed magad nőnek, feszéllyez....
2013. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen csinálnak, nem kell hozzá életveszély. Nálunk is, tehát biztos forrásból tudom. Beszélj a nőgyógyászoddal, nem fog körberöhögni, hidd el.
2013. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a nálunk is ez hol van ha megkérdezhetem?

Közben próbáltam utána olvasni találtam olyan klinikát Budapesten ahol azt írja hogy 1 napos sebészeti ellátásnak minősül és a tb támogatja (leszámítva a vizsgálati díjat ami 12 ezer meg ha egyéb hotel szolgáltatást kérnék minibár meg hasonlók amit nyilván nem kérnék).

Nagy probléma ez nekem 3 4 kiló feletti babám született hipergyorsan, belső sérüléseket is okoztak sajnos és hiába az intimtorna nem javult szinte semmit. Első két gyerek után még nagyjából formába hoztam magam de most nem megy:(

Én így nem tudok leélni még 30-40 évet...:(((

2013. jan. 23. 08:43
 7/10 A kérdező kommentje:
3 gyerekem van mind 4 kiló feletti tehát a két szám között kimaradt a vessző...
2013. jan. 23. 08:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Bp. János kórház.

De kérdezd meg az orvosodat. Ő melyik kórházban dolgozik?

Valószínű ott is csinálnak.

2013. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem budapestiek vagyunk, hanem veszprémiek.
2013. jan. 23. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a veszprémiben is csinálnak. Kérdezd meg.

Főleg, ha életvitelt zavaró, nem hiszem hogy elutasítana.

2013. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!