Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a Magyar...

Tomo99 kérdése:

Mit szóltok, hogy a Magyar Gárda avatást tartott 2013. aug.25-én a Hősök terén, mind ezt rendőri kíséretben?

Figyelt kérdés
Elvileg be vannak tiltva, akkor, hogy lehetséges, hogy engedélyt adtak rá, és amikor már látták mi készülődik miért nem oszlatták fel?

2013. aug. 27. 00:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

tényleg ez az ország legnagyobb gondja?


Engem inkább az érdekelne, hogy a rendőrség miért nem a cigánybűnözők után nyomoz, ahelyett, hogy a magyarokat zaklatná.


A Gárda a fennállása alatt nem követett el egyetlen bűncselekményt sem, a cigányok ellenben terrorban tartják az országot.


Minek tartunk rendőrséget, ha a felderítési mutató a nullához konvergál? A megelőzésről nem is beszélve...

2013. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
A rendőrök többsége szimpatizál a gárdával.
2013. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
A 25.-ei felvonulást az Új Magyar Gárda tartotta, akik egyáltalán nincsenek betiltva, miért lennének? És miért kellet volna feloszlatni? Soha nem ártottak senkinek aki nem szolgált rá. A rendőrök meg inkább a cigánysoron legyenek ilyen kemények, ne akkor, amikor fegyvertelen embereket kell összeverni.
2013. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Röhej hogy ezt hagyták pár utcazenészt meg letepertek a mai rendörök nyomorék idioták...
2013. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólok? Nem is tudtam róla és nem is érdekel. Attól mert ők avatgatnak, nem lesz jobban tele a bendőm...
2013. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla de engem sem nagyon izgat, egészségükre. Ha majd valami jót vagy rosszat tesznek nekem akkor érdekelni fog, de jelenleg teljesen semleges. Miattam holnap is avathatnak.
2013. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
a Magyar Gárda van betiltva, de ez az Új Magyar Gárda
2013. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"És miért kellet volna feloszlatni? Soha nem ártottak senkinek aki nem szolgált rá. "


Ennél jobban nem is fogalmazhattál volna. Senkinek, aki nem szolgált rá. Vagyis csak annak ártottak, aki SZERINTÜK rászolgált? Nézd, egy dolog, hogy igenis vannak, akik tényleg rászolgálnának, de ezt nem egy ilyen szervezet tisztje eldönteni. Jól néznénk ki, ha minden csoportosulás önjelölt bírót játszhatna. A Magyar Gárda sokszor villantotta ki a foga fehérjét, hogy ez a célja. Ők nem a jó oldal. Nem olyan szépek és jók, mint amilyennek látszanak. Most egyszerű dolguk van, mert nincs igazán jó oldal sehol. Ilyenkor el lehet húzni a mézes madzagot, hogy majd megvédenek és béke lesz. Aztán ha valamiben nem értesz velük egyet, akkor majd hirtelen te leszel az, "aki megérdemli".

2013. aug. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

# 8:

Kivillantotta a foga fehérjét? Hol? Mikor? Véletlenül többet gyomtalanítottak, vagy kapáltak a kelleténél, vagy mire gondolsz? Küldj valami forrást, mert nevetnem kell.


Hiszen ez gyakorlatilag a modern úttörőszövetség.

2013. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem a Magyar Gárda, hanem az Új Magyar Gárda tartott avatást. Már az eredeti MG sem csinált semmit, ami miatt be lehetne tiltani, de azért feloszlatták, és a gárda egy nagy középső ujjat mutatva a döntéshozók felé, az ő röhejes módszerüket fordította ellenek: elé raktak egy új szócskát és megalapították gyakorlatilag ugyan azt a szervezetet. Úgy látszik a hatalomnak sincs végtelen mennyiségű bőr a pofáján, mert még egyszer nem akarták, hogy bolondot csináljanak belőlük. Pedig milyen jól hangzana, az újabb, legújabb, legeslegújabb gárda, nem?
2013. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!