Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden gyereknek az általánosb...

Dávkapcs kérdése:

Minden gyereknek az általánosban (1-8. osztályig), ott kell maradni négyig?

Figyelt kérdés
Írjátok meg kérlek amit tudtok erről köszi! :)

2013. aug. 27. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Csak amelyik napközis.

Legalábbis amikor én jártam általánosba akkor így volt.


Van 3 kategória.

napközis:ők ott vannak négyig vagy tovább

menzás:ők az iskolában esznek ebédet és utána hazamennek

hazajárós:ők tanítás után egyből hazamennek

2013. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Az előző nincs tisztában a kérdéssel.

Igen, minden gyereknek bent kell maradni 4-ig, de a gyereket ki lehet kérni majd ha szakkört vagy valami hasonló foglalkozást végez.

Ez kötelező, nem választható opció.

2013. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

# 2:

Nekem anno '94-'98 között kötelező volt bent lenni végig alsóban négyig. Jártam szakkörre, amit ráadásul az iskola hirdetett meg és ne tudd meg, hogy minden alkalommal mekkora balhét csapott a tanár, amikor elmentünk ketten...


Jó lenne a napközi, ha nem zsuppolnának oda is be órákat, mert az úgy nagyon kimerítő és fárasztó.

2013. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Felsőben biztos, hogy nem, azzal gátolják a sportolási lehetőségeket amelyek szinte mind 4-kor kezdődnek így ez alsóban is nagy gond lesz, nemhogy felsőben...Így én kizártnak tartom ezt a felsőben...
2013. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen egész napos iskolát vezettek be az idei évtől általános iskolákban.
2013. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Sikerült elérni, hogy a gyerekeknek rosszabb, mint a felnõtteknek.

És elb*sszák a gyerekkorukat.

2013. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát valahogy belekellett zsúfolni az új órákat az időbe.Lesz majd bűnbocsánat holokausztért óra meg cigány kúltúra óra stb.
2013. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Komplikato ***** válasza:
100%

"de a gyereket ki lehet kérni majd ha szakkört vagy valami hasonló foglalkozást végez."


Jól hangzik annak fényében, hogy az olyan haszontalan szakköröket mint matematika, nyelv, informatika, stb. nem támogatják, de tök jó ha a gyerek ilyen butaságok helyett népi táncra járhat. 2013 Magyarország.

2013. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak teljesen igaza van.

Én most megyek nyolcadikba, és nagyon nem tartom jónak ezt az egészet.Hogyha eddig megtudtam oldani hogy egyedül vagyok itthon,akkor ne mások döntsék már el mit csináljak.Ráadásul itt a teniszedzés,az angol amiből szeretnék nyelvvizsgát.Létezhessen már más is az iskolán kívül,ne ott üljek mikor itthon is tudok tanulni.

2013. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Elvileg igen.
2013. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!