Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor derül ki olyasmi botrány...

Mikor derül ki olyasmi botrány a Fideszről, mint anno az öszödi beszéd?

Figyelt kérdés

Pl: trafikok, földtörvény stb.


Lesznek e olyan állapotok mint 2006-ban.


Mi lesz ha 2014-ben Fidesz győz újra?



2013. aug. 28. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mik vagyunk mi JÓSOK?????
2013. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 EagleHUN ***** válasza:
16%

Ne reménykedj, ezek egy fokkal okosabban lopnak!


A Fidesz sajnos győzni fog, de szerencsére nem 2/3-al így a megerősödő Jobbik lesz a "mérleg nyelve" mit fogadnak el 2/3-os törvénnyel és mit nem.


MSZP csak harmadik lesz a pártok közt szerencsére.

2013. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Folyamatosan kiderül, azonban az ő ellenlábasuk nem egy másik Fidesz.
2013. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én azért reménykedem, igaz nagyon kicsi az esélye a Jobbiknak, mert a választási törvényeket megváltoztatták.

De hátha!

2013. aug. 28. 16:54
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Majd ha belelep a gyurcsany, akkor. Addig nem. Nem mintha nem lennenek disznosagaik, de azert arra meg nem volt pelda eddig hogy homlokegyenest az ellentetet csinaltak volna valaminek mint ami varhato volt.
2013. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

"Lesznek e olyan állapotok mint 2006-ban."

Ahhoz az kellene, hogy a baloldal gyűlölet-hadjáratot indítson a fidesz ellen. Anélkül az istenadta nép csak azt hallja meg, amit akar. :)

Egyébként már voltak botrányok, elakadtak rablás kísérletek, de a kutya nem törődik ilyenekkel. :)

2013. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Pont ma olvastam az öszödi beszédet, igazából, pont ráillik a fideszre is...Gyurcsány csak elmondta az igazat, a ha a neveket kicseréled benne teljesen rá lehet húzni a fideszre...

Amúgy szerintem én februárra tenném ezt, mert mert akkor 2-3 hónapig lesz benne kakaó, ami a választásokig kitart.

MSZP szerintem bőven 2. lesz, jönnek azok fel rendesen és több, mint 30% támogatottsága van a pártnak, jobbiknak csak 20% körül. A fidesz 40 valahány % áll, a többin meg osztozkodnak a kispártok.

2013. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Már kiderült.
2013. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Istenem... Mit akartok, radikális államot? Jobbikocskánk semmi egyedi ötlettel nem állt elő a cigányellenességen meg a antinyugatizmuson kívül. Orbánék meg mit csináljanak, ha 80%-os államadósságú, MSZP+Bajnai által szétroncsolt országban nem tudják elviselhető mértékre csökkenteni az adókat, meg van egy olyan média is, ami tökéletesen ellenük van hangolva, hiszen mit csináljunk, mégiscsak Bajnainak van pénze. Ráadásul ott van az asztalon döglött legyet kereső EU is. Trafik? KIT ÉRDEKEL? Kit érdekel, hogy kinek a tulajdonában van a napi cigivel ellátó bolt? Változik attól valami? Rosszabb lesz bárkinek is? Mindenki annyit rugózik rajta, amennyi energiával, ha gondolkodásra fordítanánk, simán meg lehetne érteni, tulajdonképpen a Fidesz mit miért csinál, a tetteikre ugyanis van racionális magyarázat. Én nagyon reménykedem az újabb kétharmadban. De a három harmad se lenne rossz, vagy legalább az 51 százalék...
2013. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Már az előző választások előtt kiderült a Kubatov-lista, mégis letojta mindenki.
2013. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!