Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a jövőévi választá...

Szerintetek a jövőévi választáson milyen eredmények fognak születni?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok először szavazni,de már ezelőtt is nyomon követtem a választásokat.Már eldöntöttem hogy melyik pártra adom le a voksomat,de érdekelne,hogy szerintetek milyenek lesznek az esélyek.Természetesen tudom,hogy ezt nem lehet előre megállapítani,de aki jártas a mai magyar politikában,az pontosabb képet tud alkotni a jelenlegi helyzetről,mint én. Persze nem azt várom,hogy pontos adatokat mutassatok fel,csak a véleményetekre lennék kíváncsi,hogy ki mit gondol egyes pártok esélyeiről.

2013. aug. 31. 23:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nézz utána a GYIK-en! Ez már legalább a 231002345. ilyen kérdés.
2013. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

1. Fidesz

2. MSZP

3. Jobbik

4. E2014


DK és LMP nem jutnak be

2013. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

DK, LMP - nem jutnak be

Együtt 20xx 5-8%

Jobbik 13-18%

MSZP 25-30%

Fidesz 50-60% körül, szerintem egyedül (illetve a KDNP-vel együtt) meg lesz nekik a többség.

2013. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mire alapozzák itt páran hogy a Jobbikot még az MSZP is megelőzi. Ha ez tényleg így van akkor nagy a baj barátaim.

Szerintem a Jobbik erősebb, a Fidesz pedig gyengébb az előrejelzésekkel ellentétben, főleg hogy Orbánc barátunk most már cigányórákat is bevezetett a suliba.

Ahelyett hogy értelmes dolgokra tanítanák a diákokat -mondjuk az életre- ahelyett hülyeségekkel tömik a fejüket... Na mindegy kicsit eltértem a témától, de az a lényeg hogy szerintem nem pont így van, nem szabad így lennie mert akkor baj van...

2013. szept. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A Fidesz 50-60%-ot kicsit túlzásnak találom, annyira már nem népszerűek, mint 2010-ben. De kétségtelenül esélyesek. Most, hogy az ellenzék elkezdett kicsit kapkodni, nem látszik az együttműködés, így az a sok bizonytalan szavazó nem rájuk fog szavazni, ha így mennek tovább a dolgok.
2013. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

"Nem tudom hogy mire alapozzák itt páran hogy a Jobbikot még az MSZP is megelőzi."


Makacs közvéleménykutatási adatokra. A Jobbikot "még az MSZP is" mindig megelőzte, és megelőzi a mai napig ;)


"Ha ez tényleg így van akkor nagy a baj barátaim."


A baj leginkább azzal van, aki a választás előtt egy nappal is a Jobbik 2/3-os győzelmét "jósolja", aztán vasárnap este a 10%-ot látva bömböl, hogy csalás történt :)


"Szerintem a Jobbik erősebb, a Fidesz pedig gyengébb..."


Szerinted...

2013. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Makacs közvéleménykutatási adatokra. A Jobbikot "még az MSZP is" mindig megelőzte, és megelőzi a mai napig ;)

"


Valóban makacsok..a Jobbikosok általában nem érnek rá ilyennel foglalkozni mert ők dolgoznak az MSZP-sek meg már jó pár éve a nyugdíjt várva tengetik minden napjaikat ami arra következtet, hogy a Jobbikosok nem pocsékolják az idejüket sőt nem is érnek rá ilyennel foglalkozni..


A Tárkin és az Ipsoson is alig ha évenként egyszer megüti a 2.000 részt vevőt a dolog de általában 200-500 fő a részvételi arány amelynek 80%-át a nyugdíjasok adják akik persze Fidesz és MSZP szavazók..azt gondolom nincs is miről vitatkozni bárhol megkérdezel bárkit, hogy kire szavazna:

-A Jobbikra

-Senkire

-Esetleg a Fideszre de még nem tudja..


Lehet, hogy a nyugdíjassal teli közvélemény kutatások az MSZP-t második helyre sorolják..de ősszintén szólva ahogy látom ebből nem lesz semmi, egy 130.000-es városban lakom ahol kb 500-an lehetnek MSZP-sek..hiába Győrről lemondhatnak ahogy Miskolcról is..Budapesten kívül sehol nincs érdemi jelentőségük..A Fidesz vinni fogja a pálmát de alig 35-40%-al A Jobbik mögötte lesz pár százalék hiányában..az MSZP pedig 15%-al a 3. helyen ér majd célba utolsó parlamentbe jutó pártunk az Együtt 2014 lesz csekély, elenyésző 5-6%-al..

2013. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"A Fidesz vinni fogja a pálmát de alig 35-40%-al A Jobbik mögötte lesz pár százalék hiányában..az MSZP pedig 15%-al a 3. helyen ér majd célba utolsó parlamentbe jutó pártunk az Együtt 2014 lesz csekély, elenyésző 5-6%-al.."


Szerinted ;)


2010-ben voltak választások is, akkor is jóval többen szavaztak az MSZP-re, mint a Jobbikra, pedig mennyire ment a hencegés... Persze higgy, amit akarsz :)


Győrben érdemes lenne Adyvárosban, Marcalvárosban, a József Attila lakótelepen és Gyárvárosban is érdeklődnöd, és megkérdezned a Fidesz által annyira lenézett "panelprolikat", mennyit javult az életük az egykulcsos adóval, mit szólnak a magánnyugdíj megtakarítások lenyúlásához, illetve mennyit szépült a környezetük, különösen, hogy Borkaiék az elmúlt pár évben a nyakukra integrálták a győr-szigeti moslékot.

2013. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

"akkor is jóval többen szavaztak az MSZP-re, mint a Jobbikra, pedig mennyire ment a hencegés... Persze higgy, amit akarsz :) "


És ez téged boldoggá tesz te félkegyelmű? Boldoggá tesz hogy egy olyan párt amelyik ennyit ártott nekem, nektek, nekik, szóval mindenkinek ebben a szerencsétlen országban megelőzi a Jobbikot?

2013. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

"És ez téged boldoggá tesz te félkegyelmű?"


Még egyszer ismétlem -anélkül, hogy minősítenélek, megteszed azt magad is- a tények makacs dolgok. Áltathatod magadat azzal, hogy a környezetedben 70% a Jobbikra szavaz, de a választásoknál szélesebb körű közvélemény kutatás nincsen.

2013. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!