Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől félsz jobban a holnap...

The Lizah Reloading kérdése:

Mitől félsz jobban a holnap kezdődő sulitól vagy egy világháborútól?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 18:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
94%
Mivel a suli csak engem érint, egy világháború meg az egész családomat és barátaimat, így a világháborútól.
2013. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mit sír mindenki,hogy suli van ? Én már várom a sulit,hogy újra a spanokkal lehessek,új embereket ismerjek meg stb. Ez az egész napos punnyadás már kikészít.
2013. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
93%
Jó neked. :) Régen én is vártam a sulit. De most másik osztályom van, és görcsöl a hasam miattuk. :/
2013. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a hadba vonulást támogatom, ugyanis ott csak egyszer lehet egyest kapni. Bár az eléggé jelentős.
2013. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Egy újabb MSZP vagy Fidesz kormánytól..
2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát az elsõtõl már egyáltalán nem! :D A másodiktól azért jobban, dehát valszeg. nem lesz.
2013. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap kezdem a másodszakmát, de hallani pletykákat arról, hogy pár dolog mégsem úgy van, ahogy mondták! Holnap majd meglátjuk! Azon izgulok, ha a rosszabbik variáció jön be, és suli helyett dolgozni kell, akkor legyen hova elhelyezkedni! :O
2013. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Én az ilyen kérdésektől. Kicsikém, próbáld a kettő mértékét összevetni, ha nehezedre esik is.
2013. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Wáháháháhá XD micsoda fantáziadús válaszok vannak itt, különben tényleg minden relatív. Van akinek az iskola komoly rettegős hangulatokat okoz, van aki háborúparás, illetőleg nem akartam most tiszteletlen lenni, mert azok, akik ma öregek és átélték, nem csoda, ha paráznak a háborútól.
2014. márc. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!