Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és az E2014 komolyan...

Az MSZP és az E2014 komolyan azt hiszi, hogy van esélye győzni?

Figyelt kérdés
Szerintem még a Jobbik is magasan előttük lesz..

2013. szept. 6. 19:14
1 2
 11/14 Dick Esmen ***** válasza:
61%
Esélyük van.Az,hogy mennyi,az más kérdés,de több mint a jobbiknak.
2013. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szakmai kötelességük ezt hinni, ez a munkájuk.


A Jobbik is így tesz.

2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A legviccesebb a Munkáspárt a maga kb. 20 fős támogatottságával. :D
2013. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a fidesznek lehet,hogy vannak olyan tervei vagy a munkastílusába belefér,hogy nekünk nem tetsző dolgokat is megcsinál és azt sem érdekli,hogy szavazót veszít-e vagy sem. Ha akarná,hogy az mszp nyerjen az mszp akkorát bukna a 4 év alatt, hogy szerintem eltünne u.úgy,mint a többi pártok, ugyanis ahhoz,hogy egy kicsit is jobb legyen vagy fellendüljön egy szernyit gazdaság,ahhoz nem elég a négy év. A kérdésre válaszolva ez olyan,mint bármelyik sport. Úgy pályára elvileg nem szabad úgy menni,hogy ugy sem nyerek, de mutatni sem szabad,hogy nem sok esélyem van a nyerésre,mert mi lesz a szavazóikkal .
2013. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!