Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fél év múlva választások,...

Fél év múlva választások, elkezdődött az osztogatás? Kezdődik a memória kitörlése, a paraszt vakítás.

Figyelt kérdés

Ez a "rezsicsökkentés", direkt addigra lesz meg a Metró is, végre leesett nekik hogy családi dó adókedvezménynél figyelembe kéne venni hogy csak nagyon kevesen keresnek 200ezer körül, itt ott utakat, síneket, bkv-t újítanak fel.

Esetleg majd előszednek 1-2 mszp-st, bűnözőt és bíróság elé viszik őket.

Vagy majd eszükbe jut megoldani közhelyes dolgokat amiket eddig szándékosan nem tettek.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha valakinek van még valamije, vagy jön a következő írja le.



2013. szept. 6. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ők semmit nem képesek tenni a cigánybűnözéssel, cigányproblémával, szóval amíg az egyik legnagyobb valós problémával nem foglalkoznak, addig mit akarnak?
2013. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Hol a gond?

Hogy a választások előtt van 1-2% GDP Ben számolt osztogatás, hiszen az inflációt csökkentik és nem növelik.


Persze a maszop 6 éve osztogatás ami 5% os inflációval párosult az meg bocsánatos gyermek csíny?

2013. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a pofátlan, cinikus megnyilvánulások fognak majd jelentősek lenni, persze nyilván az ilyen kampányfogásokkal. Idáig is ezt csinálták. Bemutattak egy olyan dolgot, amit néhányan elhisznek, és én el bírom képzelni, hogy nem csak a gondolkodó embereket zavarja, mint például te is, hanem ők maguk is titokba verik a fejüket a falba, hogy ezek még ezt is bevették. Én azt látom a maradék időben, simán átlépheti azt a határt, hogy visszaélnek a többségükkel. Nem tartom valószínűnek, hogy a 2014-es választások nagyon tiszták lesznek(fairplay értelemben, és nem jogilag, mert azt meg tudják oldani).
2013. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
* Hosszú távú memória törlése, 4 évenkénti memória törlés, hinta-palinta előbb Fletó aztán Viktorka, majd az egészet 4 évente felváltva újra és újra, uszított birka magyar.
2013. szept. 6. 22:53
 5/15 anonim ***** válasza:
2-es, hol van itt szó az "emútnyócévről"? senki nem mondta, hogy ők jobbak...mért van az, hogy az adott szimpatizánsok mindig a rivális pártról kezd el ellenkampányolni, ha szó van róla, ha nincs?
2013. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért mert ő valószínűleg fideszes. Egyébként oda akartam írni még alulra hogy Ingyen Bkv, Igyen sör, Örök élet, hogy jelezzem egyikkel sem szimpatizálok, csak nem írta oda, így nem volt egyértelmű :)
2013. szept. 6. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
így van...az a nagy baj ebben az országban, hogy a nagy többség csak 2 táborban gondolkozik, az mszp-s és a fideszes, és ha szidod a jelenlegi kormányt, egyből mszp-s vagy, közbe meg semmi nem utal erre...ezért tartunk itt. többi pártnak esélye sincs, mert nem jut el az agyukig, hogy a jelenlegi kormány is sz_r, meg az előző is az volt...akár hogy is kombinálják őket. sajnos egyetlen megoldás lenne, ha az egész jelenlegi garnitúra ki lenne dobva a f_szba. de sajnos nem ilyen egyszerű.
2013. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
7-es, nem tudom miről beszélsz, az mszp sehol sincs a Jobbikhoz képest.
2013. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, megoldja a Viki, hogy újraválasszák őt, ne félj. Nem követi el újra a 2002-es hibát. Olyan kampány lesz itt meg hajtás a fél év alatt, hogy az ihajj, csak a szavazatok meglegyenek.
2013. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
8as hidd el, sajnos még mindig elegen vannak ahhoz mszp-s szimpatizánsok, akik világ életükben azok voltak és félnek a változástól. én is a jobbikban bízok. ők még nem kaptak lehetőséget, de ígéretesek. viszont ahogy 9-es is, és én is mondom, nem fogják hagyni, hogy ez a választás ne a fideszé legyen.
2013. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!