Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Melyik a legszimp...

Baloldaliak! Melyik a legszimpatikusabb és a legellenszenvesebb politikus szerintetek a baloldalon?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le hogy ki a legszimpibb és a legkevésbé szimpi politikus a baloldalon, és ha lehet akkor írjátok le hogy melyik pártra szavaznátok. Minden baloldali véleményérre kíváncsi vagyok legyen az LMP, DK, MSZP, Együtt 2014, Munkáspárt, Schmuck-féle MSZDP, Fodor-féle Magyar Liberális Párt, Szema, Milla, Szolidaritás ... (bocs ha valakit kihagytam). Ha pár szóban megindokoljátok hogy miért az adott politikus a legszimpatikusabb vagy a legellenszenvesebb, annak örülnék.

Jobboldaliakat arra kérem hogy ne válaszoljanak!



2013. szept. 7. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Ó, jaj, ne haragudj, hogy így feldühítettelek. Nem elég, hogy korán van, még mindenféle otthonülők nem ugyanarra a pártra szavaznak, mint Te... hogy is lehet így élni?


De nyugodj meg, meghajolok érveid súlya alatt. Sajnos nincs facebookom, így nem tudtam, ki mennyit posztol, de ha Fletó többet, akkor nyilván rá szavazok, mert mindenki tudja, hogy aki sokat posztol, az jó miniszterelnök lenne.


Meg nyilván arra kell szavazni, aki csúnyán beszól Orbánnak, mert ez is garantálja az alkalmasságát. Én ezt eddig nem ismertem fel, de már jól vagyok, így, hogy bölcsességed fénye ragyogja be utam a választásokig.


Legszívesebben Rád szavaznék, mert nyilván sokat posztolsz facebookon, meg keményen be is szólsz, ha arról van szó, szóval biztosan jó lennél, nem hogy miniszterelnöknek, de fáraónak is.


Most rohanok semmit sem csinálni egész nap. :)

2013. szept. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Szép válasz. Ment a green hand. Akinek szólt, annak meg a red hand a stílusa miatt, bár én is a DK-val szimpatizálok.
2013. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Timea és Bajnai Gordon a legszimpatikusabb.

Legellenszenvesebb Szanyi és Mesterházy.


(Őszintén remélem, hogy nem a Fidesz megbízásából kérdezted ezt, bár Bajnaira már egy ideje meg a lejáratás e lista nélkül is.)

2013. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Természetesen senki nem bízott meg azzal hogy nyissak kérdést? :) Kíváncsi voltam/vagyok rá mit válaszoltok. Ugyanezt "jobboldali verzióban" is meg szándékozom majd kérdezni.
2013. szept. 13. 11:41
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Legszimpatikusabb Gyurcsány és Bajnai

Legellenszenvesebb Schiffer

2014. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Legszimpatikusabbak: Botka László és Újhelyi István

Legunszimpatikusabb: Gyurcsány Ferenc, mert nem tudja megérteni végre, hogy az ő politikai karrierjének vége és a nyomulásával csak árt a baloldalnak.

Egyébként jobboldali vagyok (gazdasági szempontból), de nem vagyok sem fideszes sem jobbikos. Egyébként ezeket a gazdaságpolitikájuk miatt sokkal inkább tartom kommunistának mint a hivatalosan baloldali pártokat.

2014. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Legszimpatikusabb

Schiffer András,Szabó Tímea,Bajnai Gordon.

Olyat,aki kifejezetten irritálna nem tudnék mondani.

2014. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!