Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Melyik a legszimp...

Baloldaliak! Melyik a legszimpatikusabb és a legellenszenvesebb politikus szerintetek a baloldalon?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le hogy ki a legszimpibb és a legkevésbé szimpi politikus a baloldalon, és ha lehet akkor írjátok le hogy melyik pártra szavaznátok. Minden baloldali véleményérre kíváncsi vagyok legyen az LMP, DK, MSZP, Együtt 2014, Munkáspárt, Schmuck-féle MSZDP, Fodor-féle Magyar Liberális Párt, Szema, Milla, Szolidaritás ... (bocs ha valakit kihagytam). Ha pár szóban megindokoljátok hogy miért az adott politikus a legszimpatikusabb vagy a legellenszenvesebb, annak örülnék.

Jobboldaliakat arra kérem hogy ne válaszoljanak!



2013. szept. 7. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a zenekar a kedvencem :


[link]

2013. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

nekem Bajnai Gordon a legszimpatikusabb, mert a realitásokra épülő, végiggondolt politikát szeretne folytatni, és higgadtan, szalonképesen, érvekre alapozott retorikája van


a legantipatikusabb jelenleg Gyurcsány Ferenc, mert most jelenleg az ablakon akar visszamászni a baloldali mainstreambe, nem fogadja el, hogy ő egy politikai hulla, és önmagának sokszor ellentmond


EGYÜTT-re szavazok

2013. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Színpatikus sajnos kevés van.

Talán Szili Katalin.


Ellenszenves annál több, de akit nem lehet überelni az Gyurcsány.


Amúgy Jobbikos vagyok, egy igazi Jobbnyik.

2013. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dick Esmen ***** válasza:
100%

Legszimpatikusabb Bajnai.

Legunszimpatikusabb Fletó.

2013. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

legszimpatikusabb Bajnai

akit meg nem birok elviselni az Schiffer András.

2013. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem baloldaliként sokkal több ember szimpatikus a fideszből, mint a bal oldali politikusok közül. Pl. Pokorny Zoltán, a debreceni polgármester, a Deutch Tamás, meg még sokan mások szimpatikus emberek, szemben pl. a Szekeressel, Tóbiás Józseffel, Suchmann Tamással, vagy azzal a rikácsoló nem tudom mi a vezetékneve Ildikóval, akik meg inkább antipatikusak. De ez mit sem változtat politikai nézeteimen, mert azt nézem mit mondanak, nem azt, hogy kik. A Gyurcsány, meg az Orbán nekem egyformán unszimpatikusak, de előbbit még őszödi beszédestül is hitelesebbnek tartom, mint a Dunaparte Napóleon Orbán Viktort, mert legalább intellektuálisan vállalható módon érvel, nem csak az aljas indulataimat akarja felpiszkálni a folyamatos ellenségképzéssel, mint OV.
2013. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé szimpatikus Szanyi Tibor, mert egy részeges semmirekellőnek tartom. Bajnai szimpatikus lenne a szakértelme miatt, azonban amióta botrányba fulladt az együttműködés az MSZP-vel, s ő akart a miniszterelnök-jelölt lenni a 6%-os pártjával, azóta számomra sokat romlott a megítélése. Tény, hogy később megegyeztek az MSZP-vel, de akkor sem értem, hogy egy ilyen kis párt vezetője hogy gondolhatja, hogy miniszterelnöki babérokra tör. Alapból nem egy kommunikatív személyiség, gazdasági miniszterként tudnám őt elképzelni.


Szimpatikusnak tartom ellenben pl. Mesterházyt, az ő szónoki képességei nagy mértékben fejlődtek 2010 óta; rátermett politikusnak tartom.


Azt viszont baloldaliként is elismerem, hogy a baloldalon nincsenek annyira meghatározó, karakán arcok, mint a jobboldalon.


Ettől függetlenül minden bizonnyal az MSZP-re fogok szavazni.

2013. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek dobtam egy like-ot.
2013. szept. 7. 20:50
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Legszimpatikusabb Schiffer.


Legellenszenvesebb Gyurcsány.


LMP-re szavazok, ha nem csatlakoznak az "összefogáshoz". Ha igen, akkor otthon maradok.

2013. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

LMP??? ez elég gáz akkor te a le..arom és otthon ülök jól elvagyok típus vagy.

lmp egy kaka semmit nem csináltak semmit nem mondtak a 4 év alatt még faxebookon sem mernek posztolni annyira gyávák...Fletó legalább megmondja a frankót mindig :D

és orbánt elküldi a csába...schiffer mit csinált?????????????????????????????????????????????????????????lófaxt.....szavazz rá mert te is azt csinálod mint ő azaz semmit!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!