Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondanátok 3 értelmes, valós...

Mondanátok 3 értelmes, valós okot arra, miért érdemes ma Magyarországon maradni átlagemberként?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 14:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj.Ha te azt érzed,h ott jobban tudnál boldogulni,ha ez a te sorsod,hogy máshol élj.Nem te leszel az első,nem is az utolsó.
2014. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor összegezzük. A kérdező 455 ponttal, és 2 felsőfokú nyelvtudással nem keres egyetemet, hanem panaszkodik, hogy érettségivel nem tud elhelyezkedni, és inkább kimegy külföldre csicskának? Csak én láttok ellentmondást? Amúgy a menyasszonyom kétszer is köztársasági ösztöndíjas volt, volt olyan hónap, amikor 80 ezret kapott az iskolától kizárólag a tanulmányai miatt. Mi a baj a diákhitellel? Örülj neki, hogy létezik ilyen egyáltalán. Amúgy meg nem az államnak nem kellettél, hanem akik bekerültek, azoknak még nálad is több pontja volt. Én nem tudom, de itt sokan azt hiszik, hogy alanyi jogon jár a milliós fizetés, meg a jó élet, és ezt nem lehet elrontani...
2014. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!