Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, hogyan viszonyulná...

Jobbikosok, hogyan viszonyulnátok ahhoz az emberhez aki szintén jobbikos, de kiderülne hogy titokban pedofil, zoofil, nekrofil vagy egyéb módon szexuálisan aberrált?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen megvető véleményem lenne róla.
2013. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy hogy Jobbikos vagy sem, felrúgnám mint a fagyos kutya sz@rt! Persze nem is értem hogy egy titkon pedofil miért ne lehetne Jobbikos?
2013. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha a négy fal között csinálja, és nem vonulgat fel, akkor rendben van!
2013. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha 4 fal közt erőszakolja a gyerekeket az szerinted rendben van?
2013. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%
Ha 4 fal között vagytok Jobbikosok, az is rendben van. :)
2013. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki arra a pártra szavaz, amire én, nem teszi tökéletessé meg becsmérelhetetlenné...
2013. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Jó akkor mondjuk csak zoofil, homo, leszbi, bi, transznemű, hermafrodita, traveszti (kb ennyi van azt hiszem).


Bár itt a standard jobbikos válasz is le lett nullázva, szóval akkor most mi az igazság?

Jah és igen tegyük hozzá hogy a 4 fal között.

2013. szept. 11. 00:14
 8/23 anonim ***** válasza:

"(kb ennyi van azt hiszem)"


Több száz parafília van, illetve az általad felsoroltak közül nem mindegyik minősül parafíliának.

2013. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, ahogy nem érdekel valaki politikai beállítottsága, vagy vallási ideológiája; pont ugyanúgy nem érdekel valakinek a szexuális beállítottsága/hajlama.


Egy ex-Jobbikos...

2013. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Haver.

A pedofília nem kifejezetten sorolható mondjuk a homokszesz mellé, mert elég éles a különbség.


Nem az fogja eldönteni hogy Jobbikos vagy sem.

Én nem tudok a Jobbik mint minden taggal kapcsolatban nyilatkozni, de a pedofiloknak nem nagyon tudok mentséget. Még ha kiderül hogy beteg akkor is a 100% izolálás híve vagyok. A homárok meg egyszerűen nem érdekelnek. Undorítónak tartom és kb ezek szerint állok a kérdéshez. Ha nem nekem akar "udvarolni" egy homár akkor azt csinál amit csak akar egy társadalmi etalont betartva.

2013. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!